Lietadlo núdzovo pristálo, keď žena odmietla prestať spievať

Bez názvu
Foto: Ilustračné foto, www.tumblr.com

Lietadlo americkej leteckej spoločnosti American Airlines bolo nútené núdzovo pristáť po tom, ako jedna z pasažierok odmietla prestať spievať známy hit speváčky Whitney Houston I Will Always Love You.

Žena, ktorej meno nebolo zverejnené, bola spútaná policajnými putami a následne prinútená vystúpiť na letisku v Kansas City, kde lietadlo urobilo neplánovanú zastávku. Lietadlo, ktoré mierilo z Los Angeles do New Yorku, následne pokračovalo v lete do cieľovej stanice.

Žena údajne začala spievať hit z filmu Osobný strážca krátko po vzlietnutí. Ostatní cestujúci a posádka zvládli počúvať jej súkromný koncert polovicu letu, následne sa však ozvali početné sťažnosti zo všetkých strán. Letušky slušne požiadali speváčku, aby sa utíšila, ona však ich žiadosť ignorovala. Posádka sa nakoniec uchýlila k radikálnemu riešeniu situácie.

„Žena všetkých rušila a po hádke s posádkou bola vykázaná z lietadla. V lietadle bol prítomný aj šerif leteckej polície, ktorý ženu spútal a vyviedol von,“ uviedla hovorkyňa American Airlines Joe McBride.

Ženu na letisku v Kansase následne vypočula polícia, podľa informácií denníka Independent ju však prepustila bez obvinenia. Lietadlo pristálo v cieľovej stanici s menším meškaním. Aj napriek zákazu fotografovania a nakrúcania videí bolo krátko na to na YouTube zverejnené video, v ktorom počuť ženu spievať aj počas eskorty v policajných putách.

www.independent.co.uk

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Whitney Houston