Lindsay Lohan bude mať nevlastného súrodenca

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 16. júla (WEBNOVINY) – Otec americkej speváčky a herečky Lindsay Lohan bude mať so svojou priateľkou Kate Major bábätko.

Podľa informácií portálu TMZ je v prvom trimestri. Hovorca dvojice tehotenstvo potvrdil, ale odmietol sa k nemu bližšie vyjadriť. Michael už má štyri deti – exmanželka Dina mu porodila Lindsay, Michaela, Ali a Codyho. Jeho slávna dcéra vraj o svojom nevlastnom súrodencovi ešte nevie.

Lohan a Major sa zasnúbili na Veľkú noc 2010, neskôr sa rozchádzali a dávali opäť dohromady. Majú za sebou búrlivý vzťah, keďže vlani v marci Lohana zatkli pre domáce násilie, čo sa opäť opakovalo v októbri.

Obrazom: Hollywoodska rebelka Lindsay Lohan

Súd mu následne zakázal približovať sa k Major. To porušil už 12 hodín po tom, ako ho prepustili z väzenia a v snahe vyhnúť sa konfrontácii s políciou vyskočil z okna na treťom poschodí.

Za mreže sa však napriek tomu dostal, aj keď až po pobyte v nemocnici, keďže tvrdil, že si zlomil nohu. Kuriozitou je, že zákaz približovať sa k Major mal súd zrušiť len pred niekoľkými týždňami, takže počatie dieťaťa bolo údajne ilegálne.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Lindsay Lohan