Lindsay Lohan chodí s dlhoročným kamarátom

Lindsay Lohan
Americká herečka Lindsay Lohan. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 18. septembra (WEBNOVINY) – Americká herečka Lidsay Lohan chodí s bývalým hráčom amerického futbalu a šéfom spoločnosti Nordco Consulting Mattom Nordgrenom.

Dvadsaťsedemročná herečka, ktorá v júli dokončila 90-dňovú odvykaciu liečbu, sa so svojím novým partnerom pozná už sedem rokov. „Je veľmi šťastná a odhodlaná ostať triezvou. On pije, avšak nie pred ňou, ani nezodpovedne. Je blízky celej jej rodine,“ povedal zdroj z okolia herečky v rozhovore pre magazín People.

Tridsaťročný rodák z Texasu sa v rozhovore pre denník New York Post vyjadril, že chce Lohan podporovať. „Teraz je úplne triezva. Je v skvelom prostredí, tvrdo pracuje a stretáva sa so správnymi ľuďmi,“ povedal.

Lohan sa na spomínanú odvykaciu liečbu dostala po tom, čo porušila podmienečný trest v prípade krádeže náhrdelníka z roku 2011. Herečkin pôvodný podmienečný trest losangeleský vyšší súd zrušil vlani v decembri po tom, čo pri nehode v Santa Monice porušila dopravné predpisy, klamala a zatajovala informácie polícii. Čaká ju tiež 18-mesačná psychoterapia a 30 dní verejnoprospešných prác. Ak novú podmienku poruší, pôjde na 180 dní za mreže.

Obrazom: Hollywoodska rebelka Lindsay Lohan

Lindsay Lohan sa stala známou účinkovaním vo filmoch Pasca na rodičov (1998), Strelený piatok (2003) či Protivné baby (2004). Diváci ju mohli vidieť tiež v snímkach Spoveď kráľovnej strednej školy (2004), Herbie: Na plný plyn (2005), Len trošku šťastia (2006), Atentát v Ambassadore (2006), Rebelka proti svojej vôli (2007) alebo Machete (2010).

Vydala aj dva štúdiové albumy – Speak (2004) a o rok neskôr A Little More Personal (Raw). Jej kariéra začala upadať najmä pre problémy s drogami, alkoholom a zákonmi, porušila niekoľko podmienečných trestov a krátky čas strávila za mrežami.

Keď začiatkom roka 2012 dokončila všetky verejnoprospešné práce a absolvovala súdom nariadenú terapiu, zdalo sa, že si dala život do poriadku a jej kariéra sa opäť rozbieha. Dostala totiž úlohu v televíznom filme Liz & Dick (2012), kde stvárnila Elizabeth Taylor, no ohlasy kritiky boli negatívne. Ukázala sa aj v Scary Movie 5 (2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Elizabeth TaylorLindsay Lohan