Lintner predstavil trofej pre All Star Cup, využije aj Višňovského služby

Visnovsky lintner.jpg
Ľubomír Višňovský a Richart Lintner Foto: www.facebook.com

BRATISLAVA 8. februára (WebNoviny.sk) – Vedenie Pro-hokeja predstavilo pohár pre víťaza blížiaceho sa All Star Cupu (17. februára v Bratislave).

Všetci chcú vyhrať

Trofej je vysoká pol metra a váži 6 kilogramov, je pozlátená i postriebrená. „Najzaujímavejšie je, že má veľkú hornú časť, kde sa dá nalievať šampanské. Tí, ktorí budú s týmto pohárom už čoskoro oslavovať, budú mať dostatok priestoru na to, aby sa z neho mohli napiť. Urobíme, samozrejme, všetko preto, aby hviezdy našej Tipsport ligy obstáli a krásny pohár sme získali práve my,“ povedal riaditeľ najvyššej slovenskej súťaže Richard Lintner.

Na exhibičnom podujatí sa zúčastní aj niekdajší výborný slovenský reprezentant Ľubomír Višňovský. „Zo zahraničia k nám prídu také osobnosti ako napríklad Nedvěd, Bednář, Vůjtek, Welser či Kühnhackl. Prestáva to byť zábava, všetci chcú vyhrať, a tak musíme na túto skutočnosť opäť reagovať,“ dodal motivovaný Lintner.

Višňovský hráčskym skautom

Višňovský bude hráčsky skaut. „Na starosti mám podrobný monitoring všetkých hokejistov – súperových i tých našich. Cieľom je získavať dôležité informácie, ktoré nám dopomôžu v najväčšom súboji okolitých hokejových líg, aký tu kedy bol,“ prezradil Višňovský.

„V DEL vyčnieva z NHL ostrieľaný Keith Aucoin, v nadnárodnej EBEL lige sa obávam výkonu najlepšieho brankára ligy Carrutha Macmillana a z českých hviezd sa pripravíme najmä na 300-gólového Jardu Bednářa,“ dodal.

All Star Cup 2018 sa uskutoční s medzinárodnou účasťou výberov Tipsport ligy, českej extraligy, rakúskej EBEL a nemeckej DEL premiérovo 17. februára na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Víťaz si okrem spomínanej trofeje odnesie finančnú dotáciu 25-tisíc eur. Vstupenky v cenovom rozmedzí od 15 do 30 eur sú pre fanúšikov dostupné na predpredaj.sk.

All Star Cup 2018

  • program zápasov

Česká extraliga – Rakúska EBEL (13.30),
Slovenská Tipsport liga – Nemecká DEL (14.30),
Nemecká DEL – Česká extraliga (15.30),
Slovenská Tipsport liga – Rakúska EBEL (17.00),
Rakúska EBEL – Nemecká DEL (18.00),
Slovenská Tipsport liga – Česká extraliga (19.00)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ľubomír VišňovskýRichard Lintner
Firmy a inštitúcie Pro-Hokej