Lipsko remizovalo v Stuttgarte, o víťazstve Dortmundu v nadstavenom čase rozhodol Batshuayi

Lukasz Piszczek, Ante Rebič
Lukasz Piszczek z Borussie Dortmund v hlavičkovoom súboji s, Antem Rebičom z Eintrachtu Frankfurt počas zápasu 26. kola I. bundesligy. Dortmund, 11. marec 2018. Foto: SITA/AP.

BERLÍN 11. marca (WebNoviny.sk) – Futbalisti Dortmundu získali tri body v priamom súboji tímov, ktoré bojujú o priamu účasť v budúcom ročníku Ligy majstrov.

V nedeľňajšom zápase 26. kola I. bundesligy si poradili s Eintrachtom Frankfurt 3:2. Až dva góly padli v nadstavenom čase.

Najprv v prvej minúte vyrovnal na 2:2 po pase Dannyho Da Costu striedajúci hráč Frankfurtu Danny Blum, v štvrtej minúte strhol víťazstvo na stranu žlto-čiernych svojím druhým gólom v zápase Belgičan Michy Batshuayi.