Listy Emilovi Milana Lasicu v pondelok vyjdú ako audiokniha

Milan Lasica
Milan Lasica Foto: Štúdio L+S

BRATISLAVA 16. novembra (WEBNOVINY) – Listy Emilovi známeho slovenského herca, glosátora a zabávača Milana Lasicu v pondelok vychádzajú vo forme audioknihy.

Celý projekt realizoval pôvodne pravidelnými príspevkami do časopisu .týždeň, ktorého čitatelia sa zabávali na dôchodcovi Mirovi píšucom listy zo starobinca svojmu spolužiakovi Emilovi.

Cez Emilove spomienky na mladosť, dobové reálie, zamestnanie až po súčasnosť zhrnul Lasica v skratke so svojím typickým humorom celé polstoročie.

S nadhľadom nastavil minulosti zrkadlo, v ktorom sa odrazilo zakrivenie doby, deformácia spoločnosti či slabosti jedinca.

Začiatkom roka vyšli Listy Emilovi knižne v kombinácii s hrou Na fašírky mi nesiahaj a teraz sa k fanúšikom dostávajú aj v podobe audioknihy. Je to nielen prvá audiokniha Milana Lasicu, zároveň ju aj sám načítal, čím sa stala jednou z prvých autorom interpretovaných slovenských audiokníh zo žánru beletria.

Dostupná bude na CD a v digitálnej podobe do konca tohto roka na Audiolibrix.sk. V roku 2013 bude možné audioknihu Milana Lasicu Listy Emilovi zakúpiť aj cez iTunes a ďalšie elektronické obchody a služby.

Informácie agentúre SITA poskytla Zuzana Kostelniková z Forza Music.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Milan Lasica