Ľudia premiéra Fica nespoznávajú

Fico bol skontrolovať žatvu v Maduniciach
Predseda vlády SR Robert Fico na poli Poľnohospodárskeho výrobno-obchodného družstva (PVOD) Madunice v rámci žatevného výjazdu. Madunice, 14. júl 2015. Foto: SITA/Ján Slovák

BRATISLAVA 1. augusta (WEBNOVINY) – Fico však z toho nemá hlavu v smútku, naopak je rád a pochválil sa tým na sociálnej sieti. „Je to dobrý pocit, že nie každý ma pozná,“ povedal Fico.

Fico pravidelne ráno športuje na dunajskej hrádzi. Strieda beh s rýchlou chôdzou a popri tom robí kľuky. Sprevádza ho aj jeho pes. „Ráno ma stretla pani a hovorí, že sa na niekoho veľmi podobám,“ povedal Fico. „Vy sa podobáte na Fica. Aj psa máte rovnakého. Len tie kliky robíte podstatne poriadnejšie, ako ten Fico,“ mala mu povedať okoloidúca žena.

Fico sa k sebe nepriznal a zatajil sa pred ňou. „Pani zlatá, čo by tu ten robil. Tu by boli policajti. Všetko by bolo zatvorené,“ povedal jej premiér. Otázne je, či sa predseda vlády za niečo hanbí, alebo sa niečoho bojí, ak sa okoloidúcej žene nepriznal, kým skutočne je.

Musim sa s vami podelit o jednu usmevnu prihodu z dnesneho rana :-) prajem pekny vecer a vikendPosted by Robert Fico on 31. júl 2015

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Robert Fico