Lupič prepadol stávkovú kanceláriu na Mýtnej, hrozil bombou

Stávková kancelária, Polícia
Foto: SITA/Ľudovít Vaniher

BRATISLAVA 11. decembra (WEBNOVINY) – Policajti pátrajú po páchateľovi lúpežného prepadnutia stávkovej kancelárie na Mýtnej ulici v Bratislave.

Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, neznámy páchateľ v stredu vošiel do stávkovej kancelárie krátko pred 14:00 a pod hrozbou použitia výbušniny žiadal peniaze. Páchateľ si odniesol hotovosť v doposiaľ nezistenej výške. Lúpež sa zaobišla bez zranení.

Podľa dostupných informácií mal muž približne 20 až 25 rokov. Oblečenú mal tmavú bundu, na hlave mal čiernu čiapku. Polícia žiada verejnosť o pomoc.

Ak si občania všimli približne o 14:00 na Mýtnej ulici v Bratislave a v jej blízkom okolí unikajúceho muža alebo akékoľvek podozrivé osoby, informácie môžu poskytnúť na bezplatnom čísle 158, prípadne tak môžu urobiť aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Stredajší prepad stávkovej kancelárie na Mýtnej ulici v Bratislave však nie je prvým prípadom, ktorý sa tu stal. Ozbrojený muž lúpil v stávkovej kancelárií aj 31. mája tohto roku. Muž si vtedy so sebou odniesol približne 300 eur. Viac sa dočítate V TOMTO ČLÁNKU.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom