Má každý človek sedem dvojníkov? Žena dokazuje svoju pravdu

Má každý človek sedem dvojníkov? Žena dokazuje svoju pravdu
Foto: Youtube/TwinStrangers

DUBLIN 12. júna (WEBNOVINY) – Trojica írskych študentov sa na jar pustila do nezvyčajnej výzvy – rozhodli sa nájsť svojich dvojníkov, ktorí s nimi nezdieľajú žiadne spoločné gény. „Hovorí sa, že každý človek má vo svete sedem dvojníkov, ktorí vyzerajú presne ako on,“ vysvetlili študenti na webovej stránke svojho projektu Twin Strangers.

Myšlienka zaznamenala na sociálnych sieťach obrovský úspech, študenti však majú aj iný dôvod na oslavu – brunetke Niamh Geaney sa výzvu podarilo splniť už po druhý raz. Sympatická Dublinčanka, ktorá svoju prvú dvojníčku Karen našla v apríli len hodinu cesty od svojho bydliska, nedávno odletela do Talianska, kde sa osobne stretla s Luisou – ďalšou študentkou, ktorá ako by jej z oka vypadla.

Niamh sa najprv stretla s Luisiným priateľom a jej matkou, ktorí potvrdili, že majú veľa spoločného nielen čo sa týka vzhľadu, ale aj gest a charizmy. Stretnutie so svojou druhou dvojníčkou Niamh zdokumentovala aj v krátkom videu. Obe študentky sa na záver rovnako nalíčili a urobili si spoločné fotografie. Misia mladej Niamh sa však nekončí: „Verím, že na mňa vo svete ešte čaká päť dvojníčok.“

Krátko po zverejnení projektu začali stránku projektu zapĺňať prosby cudzích ľudí, aby dvojníkov pomohli nájsť aj im. Študenti ich prosby s radosťou vypočuli. Príbehy úspešných stretnutí si môžete pozrieť TU.

Ak túžite nájsť svojho dvojníka aj vy, registrujte sa na tejto stránke.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom