Madonna je z vystúpenia na Super Bowle veľmi nervózna

Madonna
Foto: SITA/AP Photo/Joel Ryan

BRATISLAVA 1. februára (WEBNOVINY) – Americká speváčka Madonna priznala, že je zo svojho vystúpenia počas polčasovej prestávky na Super Bowle veľmi nervózna. Popová legenda má v nedeľu vystúpiť pred miliónmi televíznych divákov počas prestávky zápasu, ktorý je vyvrcholením sezóny v zámorskej profesionálnej lige amerického futbalu (NFL).

„Je to najstresujúcejšia vec, akú som kedy robila,“ vyhlásila hudobná hviezda v pondelok v televíznej relácii The Tonight Show with Jay Leno. „Super Bowl je niečo ako svätyňa Ameriky. A ja musím v polovici tejto posvätnej udalosti prísť a predviesť najúžasnejšiu šou všetkých čias,“ dodala speváčka.

Moderátor Jay Leno sa Madonny opýtal, či jej organizátori podujatia dali nejaké usmernenia týkajúce sa jej vystúpenia. „No, jednoznačne žiadne bradavky,“ žartovala speváčka. „Ale to som aj tak neplánovala. Nerada sa opakujem,“ dodala.

Päťdesiattriročná umelkyňa sa neskôr počas rozhovoru rozplakala, keď hovorila o veľkom tlaku pred vystúpením na Super Bowle. „Mám osem minút, aby som pripravila svoje pódium, 12 minút, aby som predviedla najlepšiu šou na svete a sedem minút na to, aby som všetko zbalila a uvoľnila hraciu plochu pre druhý polčas,“ povedala Madonna. „To je výzva. Ako sa to dá zvládnuť?,“ priznala svoje obavy Madonna.

Priamy prenos z minuloročného Super Bowlu videlo podľa štatistickej spoločnosti Nielsen približne 111 miliónov Američanov, čím sa tento program stal vôbec najsledovanejším v americkej televíznej histórii.

V minulosti sa na podujatí naživo predviedla legendárna skupina The Who (2010), Bruce Springsteen a jeho E Street Band (2009), Toma Pettyho a The Heartbreakers (v roku 2008), Princa (2007), The Rolling Stones (2006), Paula McCartneyho (2005) či Janet Jackson. Tá sa v roku 2004 postarala o škandál, keď počas šou odhalila svoj pravý prsník.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bruce SpringsteenJanet JacksonJay LenoMadonna