Madonna spolupracovala na albume Rebel Heart aj s Tysonom

Madonna
Americká speváčka Madonna. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 20. januára (WEBNOVINY) – Americká speváčka Madonna spolupracovala na očakávanom albume Rebel Heart aj s bývalým boxerom Mikeom Tysonom. Štyridsaťosemročný rodák z newyorského Brooklynu sa podieľal na skladbe Iconic, na ktorej spolupracoval aj Chance The Rapper. Vyplýva to z tracklistu štúdiovky, ktorý speváčka zverejnila na portáli iTunes. Ďalšími hosťami sú Nicki Minaj, Nas, Alicia Keys, Ryan Tedder, Avicii či Diplo.

Album Rebel Heart by sa mal dostať na trh 9. marca a bude obsahovať 19 skladieb. Päťdesiatšesťročná interpretka už z nahrávky zverejnila piesne ako Living For Love, Devil Pray, Ghosttown, Unapologetic Bitch, Illuminati a Bitch I’m Madonna (feat. Nicki Minaj). Urobila tak po tom, ako sa na internet dostalo niekoľko piesní, ktoré nazvala nedokončenými verziami, pričom neskôr unikli aj ďalšie skladby.

Video: Madonna – Living For Love

Speváčka tiež nedávno potvrdila, že vystúpi na 57. ročníku udeľovania cien Grammy. Rodáčka z Bay City v Michigane by mala predviesť spomínanú skladbu Living For Love, ktorá je zároveň prvým singlom z nahrávky Rebel Heart.

Madonna

, celým menom Madonna Louise Ciccone, patrí k najvplyvnejším hudobníčkam všetkých čias a mnohí ju označujú za kráľovnú popu. V roku 1983 vydala eponymný sólový debutový album, po ktorom nasledovali nahrávky Like A Virgin (1984), True Blue (1986), Like A Prayer (1989), Erotica (1992), Bedtime Stories (1994), Ray Of Light (1998), Music (2000), American Life (2003), Confessions On A Dance Floor (2005), Hard Candy (2008) a MDNA (2012). Medzi jej úspešné single patria skladby Like A Virgin, Material Girl, Papa Don’t Preach, Like a Prayer, Express Yourself, Vogue, This Used To Be My Playground, Justify My Love, Frozen, Ray Of Light, Don’t Tell Me, Music či 4 Minutes (feat. Justin Timberlake a Timbaland). Na konte má sedem cien Grammy. Ako herečka sa predstavila v snímkach Hľadám Susan. Zn.: Zúfalo (1985), Dick Tracy (1990), Veľké víťazstvo (1992), Štyri izby (1995) alebo Evita (1996). Režírovala tiež filmy Špina a múdrosť (2008) a W.E. (2011).

Zoznam skladieb albumu Madonna – Rebel Heart:

1. Living For Love

2. Devil Pray

3. Ghosttown

4. Unapologetic Bitch

5. Illuminati

6. Bitch I’m Madonna (feat. Nicki Minaj)

7. Hold Tight

8. Joan Of Arc

9. Iconic (feat. Chance the Rapper & Mike Tyson)

10. HeartBreakCity

11. Body Shop

12. Holy Water

13. Inside Out

14. Wash All Over Me

15. Best Night

16. Veni Vedi Vici (feat. Nas)

17. S.E.X

18. Messiah

19. Rebel Heart

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Alicia KeysJustin TimberlakeMadonnaMike TysonNicki Minaj