Madonna spolupracuje na očakávanej novinke s Nataliou Kills

Madonna
Americká speváčka Madonna. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 10. apríla (WEBNOVINY) – Americká speváčka Madonna spolupracuje na očakávanom albume s kolegyňou Nataliou Kills. Päťdesiatpäťročná interpretka o tom informovala prostredníctvom služby Instagram, kde tiež zverejnila fotografiu, na ktorej sedí s 27-ročnou Britkou na gauči, pričom oproti nim je za klávesmi Martin Kierszenbaum, známy napríklad vďaka spolupráci na albume The Fame (2008) Lady Gaga. Madonna nedávno tiež prezradila, že na pripravovanej novinke sa podieľa aj dídžej a producent Avicii.

Natalia Kills má na konte zatiaľ dve štúdiovky. Debutový album Perfectionist vydala v roku 2011. O dva roky neskôr naň nadviazala druhým počinom Trouble. Na konte má single ako Don’t Play Nice, Mirrors či Free, na ktorom spolupracoval aj člen formácie The Black Eyed Peas Will.i.am.

Madonna, celým menom Madonna Louise Ciccone, patrí k najvplyvnejším hudobníčkam všetkých čias a mnohí ju označujú za kráľovnú popu. V roku 1983 vydala eponymný sólový debutový album a nasledovali úspešné nahrávky ako Like A Virgin (1984), True Blue (1986), Like A Prayer (1989) či Erotica (1992), ktorými posúvala hranice mainstreamovej populárnej hudby.

Video: Madonna – Vogue

Medzi jej úspešné single patria skladby ako napríklad Like A Virgin, Material Girl, Papa Don’t Preach, Like a Prayer, Express Yourself, Vogue, This Used To Be My Playground, Justify My Love, Frozen, Ray Of Light, Don’t Tell Me, Music či 4 Minutes. Zatiaľ posledný album s názvom MDNA vydala v roku 2012.

Ako herečka sa predstavila napríklad v snímkach Hľadám Susan. Zn.: Zúfalo (1985), Dick Tracy (1990), Veľké víťazstvo (1992), Štyri izby (1995), Evita (1996) alebo Dnes neumieraj (2002). Režírovala tiež snímky Špina a múdrosť (2008) a W.E. (2011), pričom plánuje nakrútiť adaptáciu románu Adé: A Love Story americkej spisovateľky Rebeccy Walker.

Informácie pochádzajú z webstránky www.billboard.com a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Lady GagaMadonna