Madonnin brat žije už vyše roka na ulici

Madonna
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 22. októbra (WEBNOVINY) – Jeden zo starších bratov popovej speváčky Madonny tvrdí, že už vyše roka žije pod mostom v Traverse City. Spravodajský portál Michigan Messenger nedávno uverejnili správu o bezdomovcoch v severnej časti mesta. Medzi ľuďmi, s ktorými robili rozhovor, sa objavil i brat Madonny, 55- ročný Anthony Ciccone.

„Moja rodina sa mi jednoducho obrátila chrbtom, keď som bol na tom najhoršie,“ povedal. „Myslíte si, že som neodpovedal na podobnú otázku už miliónkrát – prečo je moja sestra multimilionárka a ja som bezdomovcom na ulici?“ To bolo však jediný raz, keď spomenul svoju slávnu rodinu.

Ciccone naposledy pracoval v rodinnej vinohradníckej firme Ciccone Vineyard & Winery v Suttons Bay v Michigane. Predtým, ako prišiel pred rokom a pol o prácu, sa Ciccone staral o rodinnú kolekciu, ktorá istý čas obsahovala aj päť variantov Madonna Wine. Odkedy Ciccone stratil svoju prácu vo vinárstve, spí pod mostom a spolieha sa na pomoc cirkvi a charity, aby prežil. Novinám povedal, že prekvapivá snaha mesta pomôcť ľuďom bez domova stále nestačí na to, aby ich uchránila od všetkých negatívnych dôsledkov. Minulú zimu Ciccone trpel kvôli omrzlinám na svojich nohách. Hovoril tiež o priateľovi, ktorý prišiel o všetky prsty na nohách a o niektorých ďalších, ktorí zomreli na podchladenie.

Anthony nie je jediným súrodencom slávnej speváčky, ktorý okolo nej spôsobil rozruch. Ich brat Christopher Ciccone, ktorý bol niekedy Madonniným dôverníkom, publikoval v roku 2008 knihu s názvom Môj život s Madonnou, v ktorej uverejnil nelichotivé príbehy z ich života.

Informácie zverejnila webová stránka www.hollywoodreporter.com.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Christopher CicconeMadonna