Madonnin brat žije v krutých podmienkach, nikdy ju nemal rád

Anthony_Ciccone
Anthony Ciccone, starší brat americkej speváčky (vľavo) Madonny, je alkoholik a bezdomovec. Foto: i.dailymail.co.uk

BRATISLAVA 1. apríla (WEBNOVINY) – Starší brat americkej speváčky Madonny Anthony Ciccone tvrdí, že jeho slávna sestra sa o neho vôbec nezaujíma.

On už pritom vyše troch rokov nemá kde bývať a krutú zimu prežil v rôznych útulkoch pre bezdomovcov.

„Madonne je ukradnuté, či žijem alebo umriem. Žije vo svojom vlastnom svete. Nikdy som ju nemal rád a ani ona mňa,“ vyhlásil pre denník Daily Mail.

Ciccone by podľa jeho slov veľmi chcel zamestnanie. Kedysi pracoval v rodinnej vinárni, no odtiaľ ho pre alkoholizmus vyhodili. „Môj otec by bol veľmi rád, keby som umrel na podchladenie a už by sa mnou nemusel zaoberať. Nemá ma rád,“ povedal.

Obrazom: Popová kráľovná Madonna

„Nechce, aby som bol sám sebou, chce, aby som bol niekým iným. Myslí si, že takto žijem náročky. Jednoducho ma nepozná,“ posťažoval sa.

Proti tomu však namieta rodinná priateľka Kathy Meteyer, ktorá pre Daily Mail vysvetlila, že jeho otec Tony i ďalší príbuzní sa problémovému Anthonymu snažili pomôcť. „Nemôže sa vrátiť, kým neprestane piť, lebo podľa nich ho to zabije. Istým spôsobom už zabilo. Tony ho dostal na odvykaciu liečbu, dal mu množstvo šancí a pokiaľ viem, Madonna niekoľko ráz zaplatila za liečebňu. Alkohol mu ovládol mozog,“ vysvetlila.

Ciccone však odmieta priznať, že je alkoholik a nemyslí si, že v tomto smere potrebuje pomoc. „Potrebujem iba lásku a starostlivosť mojej rodiny a kamarátov,“ uzavrel.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Madonna