Mama so mnou v duchu hovorí, tvrdí dcéra Whitney Houston

Filipínci spomínajú na Whitney Houston
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 12. marca (WEBNOVINY) – Bobbi Kristina, dcéra zosnulej speváčky Whitney Houston, tvrdí, že jej matka s ňou v duchu hovorí. Devätnásťročná Bobbi Kristina to prezradila Oprah Winfrey v nedeľnom televíznom špeciále.

Dcéra Whitney Houston a jej exmanžela Bobbyho Browna uviedla, že prvú noc po speváčkinej smrti nemohla v atlantskej rezidencii svojej matky zaspať. „Nasledujúce ráno som sa však zobudila a počula som ju, ako povedala: ‚V poriadku, poď už domov‘. A keď som sa vrátila domov, cítila som sa pokorne a v poriadku. V duchu počujem, ako na mňa hovorí. Vždy je so mnou, cítim jej prítomnosť. Vždy sa ma pýtala, či ju potrebujem. A teraz som sa zrazu prichytila, že som z ničoho nič povedala: ‚Vždy ťa budem potrebovať‘,“ vyhlásila Bobbi Kristina, ktorá tiež Winfrey povedala o tom, ako strávila posledný deň so svojou matkou.

„Bolo skoro ráno. Išla som za ňou a povedala jej, aby si ku mne ľahla. Zostala so mnou celý deň. Držala ma v náručí, hladkala po vlasoch a ja som spala v jej objatí,“ dodala.

Whitney Houston skonala v sobotu 11. februára vo veku 48 rokov. Bez známok života ju našli vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hills. Jej smrť pravdepodobne spôsobila kombinácia antidepresív s aktívnou látkou alprazolam s ďalšími liekmi a alkoholom.

Pitvu vykonali krátko po jej úmrtí, presná príčina smrti však bude známa až po vyhodnotení výsledkov toxikologických testov. Speváčku pochovali 19. februára na cintoríne Fairview v mestečku Westfield v jej rodnom New Jersey.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Oprah WinfreyWhitney Houston