Mark Zuckerberg sa s užívateľmi facebooku podelil o radostnú novinu

Mark Zuckerberg
Mark Zuckerberg Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 9. marca (WebNoviny.sk) –  Spoluzakladateľ sociálnej siete Facebook Mark Zuckerberg a jeho manželka Priscilla Chan sa stanú dvojnásobnými rodičmi. Tridsaťdvaročný rodák z mesta White Plains v štáte New York oznámil radostnú správu na menovanej sieti.

S Priscillou sme šťastní, že môžeme oznámiť, že čakáme ďalšie dievčatko,“ napísal k príspevku, kde zverejnil svoje a manželkine fotografie z detstva.

Zuckerberg, ktorý s Chan vychováva 15-mesačnú dcéru Max, tiež v príspevku priznal, že už nečakal ďalšie tehotenstvo. „Po tom, čo sme mali problémy, keď sme čakali Max, neboli sme si istí, čo čakať a či budeme môcť mať ešte ďalšie dieťa. Keď sme s Priscillou zistili, že je znova tehotná, naším prvým želaním bolo, nech je dieťatko zdravé. Mojím ďalším prianím bolo, nech je to dievčatko. Nemôžem si predstaviť väčší dar ako mať sestru a som šťastný, že Max a naše nové dieťatko budú mať jedna druhú,“ napísal.

Mark Zuckerberg a Priscilla Chang tvoria pár od roku 2003. Zosobášili sa v roku 2012 v jeho dome v kalifornskom Palo Alto. Predvlani v novembri sa im narodila spomínaná dcérka, ktorú pomenovali Maxima Chan Zuckerberg.

Informácie pochádzajú z webstránky people.com a archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Mark Zuckerberg
Firmy a inštitúcie Facebook