Marko Daňo by už v Slovane nehral, keby nemal za sebou Čadu

Marko Daňo
Generálny manažér hokejového Slovana Maroš Krajči by poslal Marka Daňa (68) na farmu do Skalice. Foto: SITA/Ján Slovák

BRATISLAVA 23. októbra (WEBNOVINY) – Generálny manažér hokejového Slovana Bratislava Maroš Krajči má oveľa silnejšie výhrady k faulom Marka Daňa v poslednom stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy proti CSKA Moskva ako tréner Rostislav Čada.

Osemnásťročný trenčiansky odchovanec dvakrát po sebe fauloval v druhej tretine, po jeho druhom zákroku rozhodcovia neuznali Slovanu gól z nájazdu Romana Kukumberga, po ktorom mohol ísť tím do vedenia 2:0.

Daňo sa síce snaží, ale v štatistikách má až osem mínusových bodov a štrnásť trestných minút.

Kým tréner Čada po zápasoch zverencov zvykne na verejnosti obhajovať, čo urobil aj tentoraz, generálny manažér Krajči by bol prísnejší.

„Keby bolo na mne, už dva týždne by hral na farme v Skalici. Tam by si určite rýchlejšie dal v hlave všetko dokopy. Tréner sa však tak nerozhodol,“ povedal pre stredajšie vydanie denníka SME Maroš Krajči.