Maroon 5 po prvý raz dobyli singlový UK Chart

Maroon 5
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 25. júna (WEBNOVINY) – Americká pop-rocková skupina Maroon 5 debutuje so skladbou Payphone, v ktorej hosťuje rapper Wiz Khalifa, na prvej priečke britského singlového rebríčka.

Pre päťčlennú formáciu z Los Angeles na čele s Adamom Levineom je to vôbec prvé No. 1 v singlovom UK Charte po tom, čo sa so singlami Makes Me Wonder a Moves Like Jagger predtým dostali najvyššie na druhú priečku.

Singel Payphone pochádza zo štvrtej štúdiovky Maroon 5 s názvom Overexposed, ktorá sa dostane do predaja v utorok.

Maroon 5 odsunuli z jednotky anglickú speváčku Cheryl so skladbou Call My Name, ktorej patrí aktuálne druhá priečka. Pokles o jednu priečku zaznamenal aj americký rapper Flo Rida a jeho singel Whistle, ktorý je na trojke.

Na štvrtom mieste je druhá a zároveň aj posledná tohtotýždňová novinka v top 10, ktorou je pieseň Black Heart trojčlennej dievčenskej formácie Stooshe.

Prvú päťku tento týždeň uzatvárajú skupina Coldplay a speváčka Rihanna so spoločnou skladbou Princess Of China, ktorá bol v predchádzajúcom vydaní UK Chartu na štvorke. Informácie zverejnila webstránka www.theofficialcharts.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Wiz Khalifa