Aktualizované: Martin Bakoš si otvoril gólový účet v novej sezóne Kontinentálnej hokejovej ligy

Martin Bakoš
Martin Bakoš v drese slovenskej futbalovej reprezentácie.
  • aktualizované 11. septembra 7:27

Slovenský útočník Martin Bakoš si otvoril strelecký účet v novej sezóne Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). Dvadsaťdeväťročný krídelník skóroval v utorňajšom zápase základnej časti, v ktorom jeho Admiral Vladivostok triumfoval na domácom ľade nad Traktorom Čeľabinsk najtesnejším rozdielom 2:1.

Presný zásah rodáka zo Spišskej Novej Vsi prišiel v 32. minúte zápasu a bol rozhodujúci. Bakoš nadviazal na gól Denisa Vichareva z úvodu druhej tretiny a hostia vo zvyšnom priebehu stretnutia už len skorigovali nepriaznivý stav zásluhou českého útočníka Lukáša Sedláka.

Slovenský reprezentant odohral v doterajšom priebehu sezóny všetky tri zápasy Vladivostoku a nastúpil v elitnej formácii. V drese Admiralu zatiaľ nazbieral dva body za gól a asistenciu. V minulosti v KHL hrával aj za HK Soči, Červenú hviezdu Kchun-lun a HC Slovan Bratislava.