Martin doma podľahol 'dvadsiatke', góly padali v závere

Dukla Trenčín si v Tipsport lige zmerala sily s HK Orange 20
Hlavný tréner HK Orange 20 Ernest Bokroš (vpravo) počas zápasu 4. kola hokejovej Tipsport ligy medzi Dukla Trenčín - HK Orange 20. Trenčín, 17. september 2015. Foto: SITA/Tomáš Somr

MARTIN 3. decembra (WebNoviny.sk) – Hráči tímu HK Orange 20 zvíťazili vo štvrtkovom zápase 20. kola hokejovej Tipsport ligy na ľade MHC Martin tesne 2:1 a pripísali si tretí triumf v aktuálnej sezóne v tejto súťaži.

O konečnom výsledku rozhodla až záverečná časť duelu – skóre otvoril až v 50. minúte hosťujúci útočník Juraj Milý, no domáci o dve minúty neskôr vyrovnali zásluhou Michala Murčeka. Tri body pre HK Orange 20 zariadil v 56. minúte Juraj Milý, v tejto sezóne najproduktívnejší hráč „dvadsiatky“.

Pre zverencov Ernesta Bokroša bol duel v Martine posledný v aktuálnej sezóne Tipsport ligy.

Hokej – Tipsport liga 2015/2016 – 27. kolo – štvrtok:
MHC Martin – HK Orange 20 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Góly: 52. Murček – 50. J. Milý (Meliško), 56. J. Milý (D. Novák, Sádecký)

Vylúčení: 4:5 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Štefik – Holienka, Kollár, 1350 divákov

Martin: Dzubina – L. Matejka, Jáchym, P. Bačík, P. Trávniček, M. Dvořák, Rusina, M. Fabian, Brveník – Kabáč, Galamboš, Tibor Varga – F. Skladaný, Murček, Rzavský – Róbert Varga, M. Dírer, M. Kokavec – Poliaček, Jurášek, Uhrík

Orange 20: Škorvánek – Košecký, Koch, Jendroľ, Meliško, Ivanič, Holešinský, Klenko – M. Surový, M. Sukeľ, J. Sukeľ – Briestenský, J. Šiška, Hrušík – J. Milý, Sádecký, D. Novák – J. Tatár, Ondruš, P. Galis

Tabuľka najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy 2015/2016 po štvrtkovom súboji 27. kola:

HK Orange 20 20 2 0 1 0 0 17 27:87 8

Poznámka: počet zápasov, výhry – 3 body, výhry po predĺžení – 2 body, výhry po samostatných nájazdoch – 2 body, prehry po predĺžení – 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch – 1 bod, prehry – 0 bodov, skóre, body.