Máte problém s parkovaním? Inteligentné riešenie ponúka appka ParkDots

Navigation 1048294_960_720.jpg

S parkovaním majú problémy nielen obyvatelia väčších miest. Je to dlhodobo neriešený problém miest a obcí, s ktorým sa denne musia občania potýkať. Riešenie však ponúka inteligentná aplikácia – ParkDots.

Buďte aj vy o krok vpred a inštalujte si ešte dnes do mobilu túto aplikáciu, ktorá vám uľahčí hľadania voľného parkovacieho miesta. Namiesto parkovacích automatov vyskúšajte appku, ktorá funguje na jednoduchom princípe – na využívaní bezdrôtových senzorov obsadenosti. ParkDots je založený na princípe internetu vecí (IoT) a jeho hlavnými časťami sú mobilná aplikácia pre vodičov správcovská aplikácia pre prevádzkovateľa parkoviska (mestá či obce). Aplikácia vznikla v spolupráci so spoločnosťou PosAm a operátorom Slovak Telekom.

Horizon33_2018 12 10_19 17 42.jpg
https://parkdots.com/

Ak si registruješ v aplikácii ParkDots svoje EČV a platobnú kartu zároveň, zvýši to pohodlie a rýchlosť nákupu parkovacieho lístka. Uhradiť parkovné cez appku je oveľa jednoduchšie než pomocou platby v parkomate či prostredníctvom SMS. Pred vypršaním platnosti tvojho parkovacieho lístka ťa appka upozorní na jeho koniec. Lístok si však môžeš predĺžiť pohodlne pomocou mobilu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom