Mattoni DUO – neočakávané DUO chutí

Bez názvu
Foto: Mattoni

BRATISLAVA 22. apríla (WBN/PR) – Hľadáte súlad chutí, ktorý prebudí vaše zmysly a naštartuje do každého nového dňa? Rafinovaná kombinácia ružového grepu a jahody, iskrivá chuť citrónu a bergamotu či lahodné spojenie jablka a brusnice v novinke Mattoni DUO je pre vás ideálnou voľbou. Neperlivá minerálna voda Mattoni sa dokonale snúbi s dvojicou ovocných príchutí. Navyše, je bez konzervantov a farbív a má nízky obsah kalórií. Užite si chute leta už dnes v Mattoni DUO.

Ružová je farba leta

Trpkosť ružového grepu ideálne dopĺňa sladká chuť obľúbených jahôd. Výsledkom je lahodný ovocný mix, ktorý okamžite pozdvihne náladu. Neperlivá Mattoni DUO s príchuťou ružového grepu a jahody má preto ideálne predpoklady, aby sa stala drinkom tohto leta. Zoberte ju na piknik so svojou láskou alebo ponúknite priateľom k obedu na slnkom zaliatej terase. Už sa vám zbiehajú slinky?

Netradičná citrusová chuť

Viete, čo je bergamot? Za týmto málo známym menom sa skrýva citrusový plod trpkej chuti, ktorý bol pomenovaný podľa talianskeho mesta Bergamo. Jeho typicky prenikavá aróma sa používa aj v známom čaji Earl Grey alebo v aromaterapii. Bergamot v neperlivej Mattoni DUO vyvažuje svieži citrón. Toto nezameniteľné spojenie prináša gejzír šťavnatých chutí. Počas pochmúrnych dní okamžite zlepšuje náladu, v horúcich slnečných dňoch prinesie blahodarné osvieženie.

Bez názvu
Foto: Mattoni

Známe chute v novom šate

Tradičné jablká sa spojili s obľúbenými brusnicami, aby splynuli do chuti, pri ktorej si predstavíte letnú záhradu a piknik pri jazere. Nechajte sa uniesť bezstarostnými myšlienkami s neperlivou Mattoni DUO a jej lahodnou príchuťou jablka a brusnice. To pravé pre všetkých milovníkov sladkého letného ničnerobenia.

Kvalita z hĺbky zeme

Dajte si ochutenú neperlivú Mattoni DUO napríklad k obedu pod šírim nebom alebo si ju pribaľte na cesty. Jej základ tvorí minerálna voda Mattoni, ktorá vyviera z panensky čistej prírody v okolí Karlových Varov. Do fliaš sa plní v úplne sterilnom prostredí na aseptickej linke. Navyše, je bez konzervantov a farbív a má nízky obsah kalórií.

Odporúčaná maloobchodná cena Mattoni DUO 1,5 l PET je 0,85 EUR. Počas mesiacov apríl a máj si ju však môžete kúpiť v jedinečnej uvádzacej cene 0,59 EUR.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom