Meek Mill, Nicki Minaj a Brown zverejnili spoločnú pieseň

Meek
Meek Mill zverejnil novú pieseň. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 28. júna (WEBNOVINY) – Americký rapper Meek Mill zverejnil pieseň All Eyes on You, na ktorej spolupracoval s jeho partnerkou, rapperkou Nicki Minaj, a r’n’b spevákom Chrisom Brownom.

Dvadsaťosemročný rodák z Philadelphie a jeho priateľka v novinke rapujú o svojom vzťahu i o tom, že sú silným párom. Brown zase spieva, že v bare stretol dievča svojich snov. Skladba pochádza z Meek Millovho albumu Dreams Worth More Than Money, ktorý by mal vyjsť už v pondelok 29. júna. Na očakávanej štúdiovke sa podieľali napríklad aj Rick Ross, Drake, The Weeknd či Diddy.

Meek Mill

, občianskym menom Robert Rahmeek Williams, sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 2003, pričom spočiatku pôsobil v skupine The Bloodhoundz. V roku 2008 sa vydal na sólovú dráhu a o tri roky neskôr sa stal členom labelu Maybach Music Group, ktorý založil Rick Ross. Meek Mill má na konte viacero mixtapeov, kompiláciu Nothing But Flamerz (2010) a album Dreams And Nightmares (2012).

Nicki Minaj

, vlastným menom Onika Tanya Maraj, odštartovala hudobnú kariéru v roku 2007 mixtapeom Playtime Is Over. Prvý album Pink Friday vydala v novembri 2010 a v USA aj vo Veľkej Británii zaň získala platinu. Pochádzajú z neho single ako Moment 4 Life (feat. Drake), Super Bass alebo Fly (feat. Rihanna). Druhú štúdiovku s názvom Pink Friday: Roman Reloaded, ktorá obsahuje napríklad hit Starships, vydala v roku 2012. Vlani v decembri predstavila nahrávku The Pinkprint. Svoj hlas prepožičala Steffie v animovanej snímke Doba ľadová: Zem v pohybe (2012) a objavila sa v romantickej komédii Jedna za všetky (2014).

Chris Brown

má zatiaľ na konte sedem štúdioviek – sólovky Chris Brown (2005), Exclusive (2007), Graffiti (2009), F.A.M.E. (2011), Fortune (2012), X (2014) a tiež spoločný album s rapperom Tygom s názvom Fan Of A Fan: The Album (2015). K jeho najúspešnejším singlom patria skladby Run It! (feat. Juelz Santana), Kiss Kiss (feat. T-Pain), With You, Forever, Yeah 3x, Look At Me Now (feat. Lil Wayne & Busta Rhymes), Turn Up The Music, Don’t Wake Me Up a Loyal (feat. Lil Wayne & Tyga). V roku 2012 získal za nahrávku F.A.M.E. cenu Grammy v kategórii Najlepší r’n’b album. Zviditeľnil sa tiež napadnutím speváčky Rihanny či konfliktami s Drakeom a Frankom Oceanom. V súčasnosti pracuje na novom albume, ktorý by mal vyjsť na jeseň.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Chris BrownLil WayneNicki MinajRick RossThe Weeknd