Mel B zo Spice Girls je v Prahe, prežúrovala už dve noci

Mel B si užíva v Prahe
Britská speváčka Melanie Brown, známa ako Mel B zo Spice Girls, si po londýnskej olympiáde odskočila na výlet do Prahy, kde prežúrovala dve noci. Foto: twitter.com

BRATISLAVA 16. augusta (WEBNOVINY) – Britská speváčka Melanie Brown, známa ako Mel B zo Spice Girls, si po londýnskej olympiáde odskočila na výlet do Prahy.

Podľa jej oficiálneho konta na Twitteri dorazila do českej metropoly 14. augusta.

„Dnes v noci milujem Prahu, jupí,“ napísala v utorok a neskôr pridala aj niekoľko fotografií z jej nočných osláv s priateľmi. „Praha je nádherná,“ uviedla v stredu a ku komentáru pripojila fotografiu Karlovho mosta. Jej zatiaľ posledný tweet je zo stredajšieho večera. „Noc sa práve začína,“ napísala.

Melanie Brown sa stala na celom svete známou v druhej polovici 90. rokov ako Scary Spice. Po rozpade Spice Girls odštartovala v roku 2000 debutovým albumom Hot sólovú kariéru.

Obrazom: Mel B zverejnila fotky z Prahy na svojom Twitteri

O päť rokov neskôr naň nadviazala druhou a zatiaľ poslednou nahrávkou L.A. State of Mind (2005). V roku 2007 zaujala účinkovaním v tanečnej šou Dancing With The Stars, o tri roky neskôr zase svojou reality šou Mel B: It’s a Scary World.

Speváčka má 13-ročnú dcéru Phoenix, ktorej otcom je jej bývalý manžel – holandský tanečník Jimmy Gulzar, päťročnú Angel, ktorú splodila s hollywoodskym hercom Eddiem Murphym a takmer ročnú Madison, ktorú má s aktuálnym manželom Stephenom Belafontem. Mel B nedávno upútala divákov po celom svete počas záverečného ceremoniálu olympijských hier v Londýne, na ktorom vystúpila so všetkými pôvodnými členkami Spice Girls.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Mel B