Mel B zo Spice Girls nosí Prahu na tvári, spadla v lodičkách

MEL
Mel B zo Spice Girls v Prahe spadla a udrela si tvár. Foto: twitter.com

BRATISLAVA 17. augusta (WEBNOVINY) – Britská speváčka Melanie Brown, známa ako Mel B zo skupiny Spice Girls, v Prahe spadla a odrela si tvár.

Tridsaťsedemročná hviezda pri prechádzke s manželom a priateľmi neudržala rovnováhu na 18-centimetrových podpätkoch a pri páde sa nevyhla drobnému zraneniu.

„Behať v sedempalcových Louboutinoch sa nevypláca. Prahu teraz budem nosiť na tvári,“ napísala na sociálnej sieti Twitter, pričom k statusu pridala aj fotku oškretej tváre.

Speváčka je v českej metropole už od utorka 14. augusta. „Dnes v noci milujem Prahu, jupí,“ napísala v utorok na Twitteri a neskôr pridala aj niekoľko fotografií z jej nočných osláv s priateľmi. „Praha je nádherná,“ uviedla v stredu a ku komentáru pripojila fotografiu Karlovho mosta.

Obrazom: Mel B si užila noc v Prahe

Melanie Brown sa stala na celom svete známou v druhej polovici 90. rokov ako Scary Spice. Po rozpade Spice Girls odštartovala v roku 2000 debutovým albumom Hot sólovú kariéru. O päť rokov neskôr naň nadviazala druhou a zatiaľ poslednou nahrávkou L.A. State of Mind (2005). V roku 2007 zaujala účinkovaním v tanečnej šou Dancing With The Stars, o tri roky neskôr zase svojou reality šou Mel B: It’s a Scary World.

Speváčka má 13-ročnú dcéru Phoenix, ktorej otcom je jej bývalý manžel – holandský tanečník Jimmy Gulzar, päťročnú Angel, ktorú splodila s hollywoodskym hercom Eddiem Murphym a takmer ročnú Madison, ktorú má s aktuálnym manželom Stephenom Belafontem. Mel B nedávno upútala divákov po celom svete počas záverečného ceremoniálu olympijských hier v Londýne, na ktorom vystúpila so všetkými pôvodnými členkami Spice Girls.

Melanie B: Feels So Good

Informácie pochádzajú z webovej stránky blesk.cz a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Mel B