Mel C a Emma Bunton zo Spice Girls nahrávajú duet

Emma Bunton
Emma Bunton Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 7. júla (WEBNOVINY) – Dve z bývalých členiek skupiny Spice Girls Mel C a Emma Bunton nahrajú spoločný duet.

Som veľmi pyšná na novinku, že moja krásna priateľka Emma Bunton so mnou nahrá duet na môj nový album Stages,“ uviedla Mel C, ktorú prezývali Sporty Spice, na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.

Opätovné spoločné spievanie bolo úžasné a emocionálne,“ dodala. Šiesty sólový album Mel C by sa mal dostať na trh v septembri.

Skupina Spice Girls bola najúspešnejším dievčenským zoskupením sveta 90. rokov 20. storočia. Vydali tri štúdiové albumy – Spice (1996), Spiceworld (1997) a Forever (2000). Od ich debutového hitu Wannabe predali vo svete viac ako 28 miliónov kópií albumov.

V roku 1998 odišla zo skupiny Geri Halliwell, o dva roky sa Spice Girls rozpadli úplne. Každá z nich sa venovala sólovej kariére v oblasti hudby či módy a svojim rodinám. V roku 2007 vydali kompiláciu Greatest Hits a pre jedno svetové turné sa opäť spojili.

V súčasnosti spoločne propagujú muzikál Viva Forever, v ktorom zaznejú ich najznámejšie piesne. Na doskách londýnskeho West Endu šou odštartuje v decembri. Informácie pochádzajú z webstránky DigitalSpy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Emma BuntonGeri HalliwellMelanie C