MFK Ružomberok skúša viacero nových hráčov, v tíme sú aj zahraniční futbalisti

MFK Ružomberok
Foto: ilustračné, SITA/Marek Mrviš.

RUŽOMBEROK 2. júla (WebNoviny.sk) – České trénerské duo slovenského futbalového klubu MFK Ružomberok David Holoubek – Jiří Jarošík má momentálne na sústredení v českom Nymburku (25. júna – 4. júla) k dispozícii aj viacerých nových hráčov.

Na skúške v 6. tíme konečnej tabuľky uplynulého ročníka najvyššej súťaže Fortuna ligy sú okrem 20-ročného podbrezovského útočníka Viktora Jedináka aj ďalší štyria futbalisti: mladý 19-ročný český brankár Jan Čtvrtečka i trio defenzívnych hráčov: 18-ročný Dimitrios Voutsas z Grécka, 25-ročný Filip Twardzik z Česka a 27-ročný Jani Urdinov z Macedónska. Informuje o tom oficiálna internetová stránka ružomberského klubu.

Hráči spod Čebraťa na spomenutom hernom sústredení odohrali zatiaľ dva prípravné zápasy, oba s bezgólovým rezultátom. „Ruža“ najskôr 27. 6. hrala nerozhodne 0:0 so Spartou Praha a v sobotu 30. júna dosiahla rovnaký výsledok aj s Pardubicami. Na záver pobytu v ČR si futbalisti Ružomberka v utorok 3. júla o 11.00 h zmerajú sily so Sigmou Olomouc.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie MFK Ružomberok