Michaela Ňurciková sa dnes vráti z Miss World

Michaela Ňurciková na Miss World
Ňurciková gratuluje novej Miss World Foto: SITA/Forza

BRATISLAVA 7. novembra (SITA) – Miss Slovensko 2011 Michaela Ňurciková sa dnes večer vráti domov zo súťaže krásy Miss World, ktorej finále sa uskutočnilo v nedeľu v Londýne. Vo finále síce netriumfovala, novej Miss World, 21-ročnej Ivian Sarcos z Venezuely však titul dopraje. „Je to krásna žena, ktorá si titul Miss World zaslúži,“ uviedla Ňurciková, ktorá víťazke gratulovala na korunovačnom bále medzi prvými.

Miss Slovensko 2011 sa na finálovom večere predstavila v ružovej róbe od Jany Pištejovej a záver pobytu na Miss World si skutočne užívala. „Na tento veľkolepý večer určite nikdy nezabudnem, rovnako ako na tohtoročné finále Miss Slovensko,“ dodala. Dievčatá z celého sveta spolu strávili viac ako dva týždne. Napriek bohatému programu, v rámci ktorého sa konali rôzne čiastkové súťaže, absolvovali aj štvordňový výlet do Škótska, kde sa zoznámili s miestnymi pamiatkami, národnými tradíciami a zvykmi. Spoločne sa učili škótske národné tance a navštívili niektoré zámky.

Okrem Ňurcikovej sa dnes zo svetovej súťaže Miss International, ktorá sa konala v čínskom meste Čcheng-te, vráti na Slovensko aj prvá vicemiss Dušana Lukáčová.

Agentúru SITA informovala Zuzana Čižmáriková z agentúry Forza.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Dušana LukáčováMichaela Ňurciková