Michal Havran bude v SND s hosťami hovoriť o úpadku médií

Televízor
Foto: Ilustračné foto, www.shutterstock.com

BRATISLAVA 23. októbra (WEBNOVINY) – O úpadku médií sa bude diskutovať vo štvrtok v Slovenskom národnom divadle (SND). Diskusia Michala Havrana a jeho hostí nazvaná „Úpadok médií?“ sa uskutoční v Modrom salóne v budove SND na Pribinovej ulici v Bratislave.

Ako ďalej agentúru SITA informoval PR manažér SND Branislav Šanta, odpoveď na to, kde sú médiá 25 rokov po novembri ’89 sa pokúsi nájsť moderátor Michal Havran a autorka portálu O médiách.com Miroslava Kernová a generálny riaditeľ vydavateľstva Petit Press Alexej Fulmek od 19:30. „Prečo médiám veríme čoraz menej? Kam vedie ich bulvarizácia? Kto je slovenský čitateľ a divák?“ – aj tieto otázky otvorí diskusný večer s Michalom Havranom, avizoval Šanta a dodal, že príležitosť pýtať sa dostanú i diváci.

Modrý salón je projekt Činohry SND, jej riaditeľa – režiséra Romana Poláka. Na štvrtom poschodí tzv. novej budovy SND odštartoval svoj program koncom minulej divadelnej sezóny, v máji 2013. Národné divadlo vytvorilo nové miesto stretnutí s divadelníkmi, literatúrou a hudbou, ale aj pre zaujímavé debaty. Viac o programe Modrého salóna možno nájsť na webstránke SND na Snd.sk/?modry-salon.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Michal Havran