Mila Kunis a Ashton Kutcher si chcú spolu adoptovať psa

Kutcher a Kunis
Foto: indiantvtoday.com

BRATISLAVA 4. septembra (WEBNOVINY) – Nový hollywoodsky pár Mila Kunis a Ashton Kutcher plánuje dať domov svojmu prvému prírastku do rodiny. Dvojica, ktorá doteraz oficiálne nepotvrdila svoj vzťah, sa vraj rozhodla adoptovať si psa.

„Mila a Ashton navštevujú útulky, aby našli opusteného psa, ktorý hľadá lásku a domov. Chcú mať veľkého psa – zlatého retrívera alebo labradora,“ uviedol zdroj blízky páru.

Kutchera a Kunis pred pár týždňami bulvárni fotografi prichytili pri bozkávaní. Hoci herečka stále popiera, že by s expartnerom Demi Moore chodila, nemá problém prejavovať mu svoju náklonnosť na verejnosti.

Zamilovane vyzerajúci pár trávil takto čas v spoločnosti štábu, ktorý pracuje na životopisnej snímke o Steveovi Jobsovi. Kutcher v nej stvárňuje titulnú postavu.

Obrazom: Muž mnohých tvárí Ashton Kutcher

Lásku vidia všetci

Kutcher a Kunis predtým dokonca so svojimi rodinami a priateľmi spoločne oslávili Deň nezávislosti a v auguste boli na spoločnej dovolenke na indonézskom ostrove Bali.

Podľa zdrojov magazínu People je Kunis pre Kutchera splnením dávneho sna. Bol do nej totiž zamilovaný už v období, keď spolu účinkovali v populárnom sitkome Tie roky sedemdesiate… (1998 – 2006).

Tridsaťštyriročný Ashton Kutcher je okrem postavy Michaela Kelsa z tohto seriálu známy aj zo snímok ako Kámo, kde mám fáro? (2000), Šialené rande (2003), Osudový dotyk (2004), Záchranári (2006), Mejdan v Las Vegas (2008), Vzájomné objatia (2009), Vrahúni (2010), Silvestrovská noc (2011) či Hlavne nezáväzne (2011).

V súčasnosti stvárňuje miliardára Waldena Schmidta v komediálnom seriáli Dva a pol chlapa (2003), kde v hlavnej úlohe nahradil Charlieho Sheena.

Obrazom: Krásna herečka Mila Kunis

Spolupráca s hviezdami

Dvadsaťdeväťročná Mila Kunis, ktorá v minulosti randila s hviezdou filmov Sám doma (1990) a Sám doma 2: Stratený v New Yorku (1992) Macaulaym Culkinom, si v seriáli Tie roky sedemdesiate… zahrala Jackie Burkhart.

Po boku Natalie Portman zažiarila v psychologickom trileri z baletného prostredia Čierna labuť (2010). Známa je aj z filmov Kopačky (2008), Kniha prežitia (2010) či Ide len o sex (2011).

Svoj hlas prepožičiava postave Meg Griffin v animovanom seriáli Griffinovci (2000). Slovenské kiná aktuálne premietajú komédiu Macík (2012) režiséra Setha MacFarlanea, v ktorej si zahrala postavu Lori Collins.

Informácie pochádzajú z webovej stránky film-news.co.uk a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ashton KutcherDemi MooreMila KunisNatalie Portman