Miley Cyrus patrí k najlepším hudobníčkam, tvrdí Snoop Dogg

Miley Cyrus
Miley Cyrus Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 16. apríla (WEBNOVINY) – Americký rapper Snoop Dogg si myslí, že speváčka a herečka Miley Cyrus je jednou z najlepších hudobníčok a osobností všetkých čias.

Štyridsaťjedenročný rodák z Long Beach v Kalifornii, ktorý so Cyrus nedávno nahral skladbu Ashtrays And Heartbreaks, to uviedol v rozhovore pre MTV.

Ľudia od nej jednoducho očakávajú príliš veľa, pretože ju sledujú celý jej život, už od detstva. Ona je však už pripravená dospieť a vyjadriť sa, a to podporujem. Ona miluje, čo robím ja a ja zas, čo robí ona,“ uviedol rapper, ktorý sa tiež vyjadril k spomínanej skladbe Ashtrays And Heartbreaks.

Tá pochádza z jeho prvého reggae albumu Reincarnated, ktorý vydá 23. apríla pod pseudonymom Snoop Lion. „Tá skladba je v podstate o tom, čím obaja momentálne prechádzame. Obaja prechádzame transformáciou, obaja milujeme tvoriť hudbu a hovoriť priamo od srdca. Je to skvelá spolupráca,“ dodal.

Obrazom: Herečka a speváčka Miley Cyrus

Snoop Dogg
Foto: SITA/AP

Snoop Dogg, vlastným menom Calvin Cordozar Broadus Jr., debutoval v roku 1993 albumom Doggystyle. Nasledovali nahrávky Tha Doggfather (1996), Da Game Is To Be Sold, Not To Be Told (1998), No Limit Top Dogg (1999), Tha Last Meal (2000), Paid Tha Cost To Be Da Boss (2002), R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece (2004), Tha Blue Carpet Treatment (2006), Ego Trippin‘ (2008), Malice N Wonderland (2009) a Doggumentary (2011).

Predvlani tiež vydal spoločný album Mac & Devin Go To High School s Wiz Khalifom, ktorý bol zároveň soundtrackom k rovnomennému filmu. V ňom obaja rapperi stvárnili hlavné úlohy. Snoop Dogg sa ako herec predstavil tiež v snímkach Training Day (2001), Starsky a Hutch (2004), Keď to rachne, zahučíme (2004) alebo Nájomníci (2005). Rapper bol už 16-krát nominovaný na cenu Grammy, zatiaľ však ani raz neuspel.

https://www.youtube.com/watch?v=iWmTCxW4AOU

Dvadsaťročná Miley Cyrus sa preslávila účinkovaním v seriáli spoločnosti Disney Hannah Montana (2006 – 2011) o normálnom dievčati Miley Stewart, ktoré vedie tajný život speváckej hviezdy. Okrem toho sa objavila v snímkach Hannah Montana – Film (2009), Sex v meste 2 (2010), Posledná pieseň (2010) či LOL (2012) a prepožičala hlas jednej z postáv v animovanom filme Blesk (2008). Tiež nahrala tri štúdiové albumy: Meet Miley Cyrus (2007), Breakout (2008) a Can’t Be Tamed (2010). Jej najznámejším singlom je skladba Party In The U.S.A. V súčasnosti pracuje na svojej štvrtej štúdiovke s názvom Reborn. Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Miley CyrusSnoop Dogg