Mimoni už aj v Google Play Store!

Horizon33_2015 10 17_22 13 19.jpg

Rozkošní žltí Mimoňovia sú všade, kam sa pohneš! Na filmovom plátne, na tričkách, šálkách, sprchových géloch a po novom ich môžeš objaviť aj v Google Play Store. Nový titul od Electronic Arts je už dostupný a tebe nič nebráni v tom si s týmito žltými postavičkami spríjemňovať dlhé jesenné večery. 

O obľúbenosti Mimoňov svedčí aj fakt, že dokázali vypredať kiná po celom svete – vznik vlastnej hry bol teda iba otázkou času. Hra Minions Paradise ťa prekvapí svojou grafikou a intuitívnym ovládaním. Táto hra ponúka množstvo zábavy a rozhodne pri nej stráviš veľmi veľa času. Tešiť sa môžeš na všetky postavičky, ktoré poznáš aj z filmu – pevne veríme, že nikto z nich nebude v tejto hre chýbať.

Horizon33_2015 10 17_22 45 26.png
Svetová golfová jednotka Rory McIlroy podpísal viacročnú sponzorskú zmluvu s americkým gigantom na výrobu športového oblečenia Nike. Podmienky dohody nie sú známe, podľa neoficiálnych informácií by mal 23-ročný Severný Ír dostať počas desiatich rokov 250 miliónov dolárov. Foto: SITA/AP Photo/Manuel Salazar

Cieľom tejto hry je zbierať rôzne komodity a budovať tak celý ostrov. Postupom času budú pribúduať aj novinky a aktualizácie.

Ak sa nevieš dočkať hry samotnej, alebo chceš ďalšie informácie, pozri si túto recenziu. Je v nej veľa užitočných rád a tipov, ako na Mimoňov :)

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom