Miroslav Šatan si po dlhých rokoch obliekol dres Trenčína

Slovenské hokejové hviezdy porazili St.Louis aj v Bratislave
Hokejista Miroslav Šatan počas exhibičného duelu medzi Slovak Stars - St. Louis Blues Alumni na počesť Pavla Demitru. Bratislava, 23. august 2014. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

TRENČÍN 28. augusta (WEBNOVINY) – Po dlhých pätnástich rokoch si dres extraligovej Dukly Trenčín obliekla ikona slovenského hokeja Miroslav Šatan. Pod hradom Matúša Čáka však nebude 39-ročný krídelník pôsobiť ako hráč, zapojil sa do mediálnej kampane „vojakov“ pred štartom nového ročníka.

Jej súčasťou budú aj ďalšie legendy trenčianskeho hokeja. Ponuku stať sa jednou z tvárí kampane prijal aj Miroslav Šatan, ktorý v Trenčíne pôsobil počas dvoch sezón a získal v jeho drese majstrovský slovenský titul.

„Súčasťou histórie nášho klubu sú aj skvelí hokejisti, ktorých klub vychoval pre slovenskú reprezentáciu. Rozhodli sme sa pripomenúť si tieto výnimočné osobnosti a pripravili sme pre fanúšikov zaujímavý prierez históriou Dukly. Sme radi, že našu ponuku prijal aj Miroslav Šatan, ktorý sa na cestu slovenskej hokejovej legendy vydal práve z nášho klubu. Počas nasledujúcich týždňov tak predstavíme viaceré z osobností, ktoré v Trenčíne pôsobili, do celého diania sa aktívne budú môcť zapojiť aj fanúšikovia,“ predstavil základné myšlienky kampane marketingový manažér klubu Igor Klemens.

Správu priniesol oficiálny web Dukly Trenčín.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Miroslav Šatan