Miss Alexandra Klimeková získala exkluzívny diamantový set

Miss Alexandra Klimeková

BRATISLAVA 21. júna (WBN/PR) – Krásna Alexandra Klimeková, tohtoročná II. vicemiss súťaže Miss Universe Slovenskej Republiky 2012, sa roztápala blahom, keď si z rúk majiteľov klenotníctva Briliant preberala diamantový set za takmer dve tisíc eur! Hnedovláska neskrývala nadšenie a hneď si svoju novú exkluzívnu súpravu vyskúšala. Ochotne jej pritom pomáhala riaditeľka súťaže Silvia Chovancová Lakatošová, ktorá len ticho poškuľovala po ligotavej dokonalosti.

Hovorí sa, že diamanty sú najlepším priateľom ženy. A odkedy si 23-ročná Alexandra Klimeková prebrala z rúk majiteľov prestížneho klenotníctva Briliant svoju cenu za prvenstvo v čitateľskej súťaži Miss Emma, môže to sama potvrdiť. Oslepujúca krása 105 diamantov, 62 na náušniciach a 43 na náhrdelníku, zasadených do ružového zlata v kombinácii s prírodným kameňom záhneda sú dokonalým spoločníkom na akúkoľvek príležitosť.

Každý šperk je originál. Veľmi sa mi tento diamantový set páči, je to doteraz najdrahšia časť mojej šperkovnice,“ neskrývala nadšenie opálená študentka, ktorá sa spoločne s ostatnými finalistkami súťaže krásy len pred niekoľkými dňami vrátila z dovolenky v Turecku. Jemný šperk si sympatická Pezinčanka ihneď po prebraní vyskúšala a rovno v ňom odkráčala domov.

Táto súprava šperkov pozostávajúca z náušníc a náhrdelníka je elegantná a jemná, vyrobená tak, aby sa dala nosiť na každý deň,“ prezradil JUDr. Martin Mikuš z klenotníctva Briliant. Cena originálneho setu sa ráta na takmer 2000 eur, diamanty pochádzajú z burzy v Antverpách a tri prírodné kamene záhneda boli tiež brúsené v Belgicku.

Keď exkluzívnu súpravu zbadala riaditeľka súťaže Miss Universe Slovenskej Republiky Silvia Chovancová Lakatošová, nevedela sa na blyštiacu nádheru vynadívať. „Je to nadčasový šperk. Hnedá farba, ružové zlato, diamanty, to je presne môj štýl,“ s úsmevom nadhodila dlhoročná organizátorka súťaže krásy a dodala, že k výnimočnému šperku vyberie spolu s Alexandrou Klimekovou vhodné šaty na súťaž Miss Intercontinental, kam očarujúca Slovenka letí reprezentovať našu krajinu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Silvia Lakatošová