Miss Krajčírová očarí na Miss World krásou a desiatkami šiat

Kristína Krajčírová
Kristína Krajčírová Foto: SITA/Marián Peiger

BRATISLAVA 11. júla (WEBNOVINY) – Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová sa bude snažiť očariť porotu na Miss World približne 20 šatami. Tie sú napríklad z dielne Lukáša Kimličku, Andrey Pojezdálovej, Lýdie Eckhardt či Beaty Rajskej.

Krásna Bratislavčanka pocestuje do Číny 18. júla aj so šatami prestížnych značiek ako Valentino alebo Chloé. Do kufra si zabalí aj plavky značky Victoria’s Secret. Ako povedala v rozhovore pre agentúru SITA, obavy zo svetovej súťaže nemá.

Skôr som mala strach pred Miss Slovensko, ale teraz to bude vlastne to isté, aj keď tam bude omnoho viac dievčat,“ uviedla Krajčírová. Ako dodala, okrem samotnej súťaže sa teší na návštevu Hongkongu, kam by sa v rámci príprav na finále spolu s ostatnými dievčatami mali ísť pozrieť.

Obrazom: Kristína Krajčírová sa na Miss World predvedie v dvadsiatke šiat

Šaty na finále jej šije Lukáš Kimlička

Šaty na veľké finále pre ňu pripravuje slovenský módny návrhár Lukáš Kimlička. Zatiaľ však nie je jasné, ktoré to budú. Pôvodne si totiž Krajčírová mala obliecť rovnaké spoločenské šaty, aké mala na sebe počas slovenského finálového večera. Kimlička sa však rozhodol, že pre ňu pripraví ďalšie.

Tie, ktoré mala na finále Miss Slovensko, trochu obmeníme, spravíme na nich väčší výstrih, aby to bolo viac sexi a pošijeme ich kameňmi a flitrami, aby sa to na móle viac trblietalo a aby to bolo efektné. Na cyklámenových šatách je spotrebovaných desať metrov cyklámenového hodvábu, sú úzkeho strihu, od kolien sa rozširujú, čo veľmi lichotí ženským krivkám. Ženská postava v nich veľmi vynikne,“ prezradil o možných finálových šatách Kimlička.

Druhé šaty chcem urobiť smotanovo-biele, budú celé posiate kameňmi, budú rozviate, také antické, ale zároveň veľmi sexi. Pred finále sa rozhodne, ktoré si oblečie, ale určite využije oboje,“ dodal návrhár. Šaty pre Kristínu Krajčírovú sa mu podľa jeho slov pripravujú veľmi dobre.

Obrazom: Miss Slovensko 2012 sa stala Kristína Krajčírová

Do Číny pôjde sama, bez vizážistov

Ona je podľa mňa úplne dokonalá, pretože je veľmi vysoká. Na vysokých modelkách šaty najlepšie vyniknú, pretože môžete urobiť dlhé šaty s veľmi dlhou vlečkou a na pódiu to má skvelý efekt. Má tiež úžasnú postavu, na to, že je vysoká a štíhla, má aj prsia, čo sa u takých dievčat veľmi nevidí,“ dodal.

V súťažnej kategórii Miss World Top Model sa slovenská reprezentantka predstaví v šatách víťazky Brillance Fashion Talent 2011 Andrey Pojezdálovej. „Ja som sa týmito šatami snažila zvýrazniť Kristínkinu ženskosť. Šaty robím prevažne z hodvábu v kombinácii s úpletom. Sú v odtieňoch jemnej ružovej cez smotanovú. Celé je to svetlučké a ženské,“ prezradila mladá módna návrhárka. Súčasťou výbavy na Miss World je aj slovenský kroj. „Je z Liptova, z čoho sa veľmi teším, pretože mám na Liptove rodinu a často som tam chodievala. Požičala mi ho Lúčnica, za čo sa chcem veľmi poďakovať,“ povedala Krajčírová.

Do Číny, kde sa bude mesiac pripravovať na veľké finále, pocestuje Krajčírová celkom sama. Niekoľko rád na to správne líčenie jej poskytla slovenská moderátorka a vizážistka Lenka Šoóšová. „Veľmi rada používam už niekoľko rokov tú istú formulku – menej je viac. Základ je dobrý make-up a výrazné mihalnice. Ostatné je na jej šarme,“ uviedla.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Kristína KrajčírováLukáš Kimlička