Mladá žena sa rozhodla pre extrémne riešenie, aby odhovorila otca od svadby

Manželstvo, svadba, nevesta, ženích
feet of bride and groom, wedding shoes (soft focus). Cross processed image for vintage lookfeet of bride and groom, wedding shoes (soft focus). Cross processed image for vintage look www.thinkstockphotos.com

Uzatváranie druhých manželstiev po rozvode je v súčasnosti celkom bežným fenoménom. Avšak táto skutočnosť môže mať zlý dopad na potomkov, ktorí pochádzajú z prvého manželstva.

V dôsledku toho môžu mať najmä malé deti pocit, akoby bol ich druhý rodič nahradený. V niektorých prípadoch žiarlia na svoje matky a otcov, ktorí svoju pozornosť venujú „cudzincovi“, a nie im. 

Zatiaľ čo najpraktickejším riešením týchto problémov je konfrontácia s vlastnou matkou alebo otcom, niektoré deti sa môžu uchýliť k netradičným riešeniam. Tak ako je to i v prípade mladej ženy. Aby si udržala lásku vlastného otca, rozhodla sa ísť do úplného extrému.

Incest

Čínska polícia zatkla a obvinila ženu a jej otca po tom, ako bol odhalený ich osemročný vzťah. 

Srdce.jpg

Chcela ho len odhovoriť

Žena (26) zviedla svojho vlastného otca, keď mala 19 rokov. Dôvodom bolo, že ho chcela odhovoriť od sobáša s inou ženou. Po rozvode rodičov trpela vážnymi depresiami a pocit odstrčenia vlastným otcom sa rozhodla vyriešiť takýmto spoločensky neprijateľným spôsobom.

Obrúčky, svadba, manželstvo
Two silver wedding rings linked together www.thinkstockphotos.com

Otec ponuku prijal

Otec spočiatku jej návrh odmietal, ale nakoniec sa jej podvolil. Milostný vzťah udržiavali až osem rokov.

Incest.jpg

Odhalil ich brat a syn

Incest, ktorí páchali, by možno dodnes zostal utajený, ak by sa nerozhodli zvečniť svoje posteľné radovánky na videozáznam. Objavil ho náhodou brat a syn netradičného páru.

Kamera.jpg

Obhajuje svojho otca

Celý prípad sa tak dostal pred súd a obvinených z incestu čaká tento mesiac rozsudok. Zaujímavosťou je, že mladá žena stále obhajuje svojho otca, ktorý podľa jej slov za nič nemôže.

Advokat.jpg

Zdroj: viralnova.com

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom