Mladí slovenskí futbalisti remizovali s Talianskom

Lopta

CASTELFRANCO VENETO 27. marca (WEBNOVINY) – Slovenskí futbaloví reprezentanti do 19 rokov hrali s domácimi rovesníkmi z Talianska nerozhodne 1:1 v stredajšom medzištátnom prípravnom stretnutí, ktoré sa uskutočnilo v stredisku Castelfranco Veneto.

Obidva góly padli už v prvom polčase. Zverenci trénera Milana Malatinského viedli od 11. min zásluhou Šimona Šmehyla z FC Nitra, o päť minút neskôr vyrovnal Moroni.

Informáciu prinieslo konto Slovenského futbalového zväzu (SFZ) na Facebooku.

Mladí Slováci predtým v sobotňajšom dueli remizovali v Zlatých Moravciach s výberom Malajzie do 23 rokov rovnako 1:1.

Pre SR „19“ boli tieto dve merania síl vhodnou prípravou do Srbska na júnový turnaj II. fázy kvalifikácie (Elite Round, 6. – 11. 6., súperi: Írsko, Švajčiarsko a domáce Srbsko, pozn.) o postup na tohtoročné majstrovstvá Európy, ktoré budú v termíne 20. júla – 1. augusta 2013 v Litve.