Mladíci kradli kabelky z kabínok dámskych toaliet

Zlodeji ukradli kabelku za takmer 7000 eur
Takmer sedemtisícovú škodu spôsobili zlodeji, ktorí z podniku na Ventúrskej ulici v Bratislave ukradli luxusnú kabelku položenú na sedačke. Stalo sa to ešte nadránom 15. apríla. Tmavohnedá kabelka z dielne známeho francúzskeho módneho domu je jedinečná tým, že na vnútornej strane je meno majiteľky. Polícia má popis podozrivých osôb. Žena má 25 až 35 rokov, vysoká je 160 až 170 cm, strednej postavy. Má krátke tmavé vlasy. Oblečené mala čierne nohavice, svetlohnedú bundu, obuté biele topánky. Muž má 25 až 35 rokov. Vysoký je 170 až 180 cm, stredn Foto: SITA/KRPZ Bratislava

BRATISLAVA 25. júna (WEBNOVINY) – Opatrnosti nie je nikdy a nikde dosť. Dôkazom tohto tvrdenia sú krádeže kabeliek z toaliet v bratislavskom nákupnom centre na Vajnorskej ulici, ktoré sa polícii podarilo objasniť.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Petra Hrášková, polícia obvinila v troch prípadoch takýchto krádeží dvoch mladistvých Bratislavčanov.

Dvojica 16-ročných mladíkov, Michal a Tomáš, podľa zistení polície v apríli, máji a júni ukradli z kabínok toaliet v nákupnom centre na Vajnorskej ulici kabelky.

Mladiství sa skrývali vo vedľajšej kabínke a vo vhodnej chvíli z vešiaka vo vedľajšej kabínke ukradli kabelku. Trom poškodeným ženám takto spôsobili škodu vo výške takmer 1 600 eur.

Za prečin krádeže v spolupáchateľstve im v prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody vo výške dvoch rokov. V prípade obvinených mladistvých sa trestná sadzba zníži na polovicu, dodala Hrášková.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom