Mladík ovalil taxikára hranolom a ukradol mu peniaze

Protestná jazda taxikárov
Protestná jazda taxikárov proti neriešeniu problémov, ktorú zorganizovalo Občianske združenie taxikárov z Bratislavy. Foto: SITA/Marián Peiger

BRATISLAVA 5. augusta (WEBNOVINY) -V Bardejove cez víkend prepadol taxikára 18-ročný mladík. Ako agentúru SITA informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Migaľová, mladý Bardejovčan sa nechal ako zákazník odviezť od hotela v mestskej časti Mihaľov a po ceste uviedol, že ešte potrebuje zájsť do práce k manželke po peniaze.

Keď taxík zastavil na Duklianskej ulici, muž z vozidla odišiel, no po chvíli sa vrátil a pod zámienkou čakania na manželku vylákal taxikára z auta. „Len čo vodič vystúpil z auta, muž ho dreveným hranolom udrel do hlavy a taxikár upadol do bezvedomia,“ priblížila Migaľová.

„Mladík taxikárovi ukradol 165 eur a nejaké doklady, potom ušiel. Taxikárovi spôsobil ťažkú ujmu na zdraví, liečiť sa bude viac ako 42 dní,“ dodala Migaľová. Bardejovčana polícia vypátrala a umiestnila ho do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ podal podnet na vzatie obvineného do väzby.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom