Aktualizované: Mladý muž sa zo silvestrovskej oslavy už nevrátil, pri obci Baloň ho zrazil vodič Fiatu

POLÍCIA: Dopravná nehoda
  • aktualizované 1. januára, 16:29

BRATISLAVA/TRNAVA 1. januára (WebNoviny.sk) – Mladý muž sa zo silvestrovskej oslavy domov už nevrátil. Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, v utorok približne o 7:00 sa pri obci Baloň v smere od Medveďova v okrese Dunajská Streda stala tragická dopravná nehoda.

Bez reflexných prvkov

Osobné auto Fiat Ducato, ktoré viedol 19-ročný mladík, zrazilo 20-ročného chodca. Ten sa pohyboval po strede cesty v tmavom oblečení bez reflexných prvkov. Chodec utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Dychová skúška na alkohol bola u vodiča negatívna,“ uviedla hovorkyňa.

Ďalšieho chodca zrazilo auto po tretej hodine v noci medzi Galantou a Sládkovičovom. Podľa informácií Kredatusovej tu osobné auto Opel Insignia zrazilo 22-ročného chodca z Pustých Úľan.

Mladý muž sa pohyboval po ceste bez reflexných prvkov. Utrpel vážne zranenia. „Dychovou skúškou na alkohol nebolo 27-ročnému vodičovi zistené požitie alkoholu,“ dodala trnavská policajná hovorkyňa.

Svojim zraneniam podľahol

V prvý deň roka sa na cestách v okrese Dunajská Streda stali až dve tragické dopravné nehody. Podľa najnovších informácií podľahol zraneniam vodič Fabie Combi, ktorý okolo 05:00 havaroval na ceste medzi obcami Báč a Blatná na Ostrove.

Agentúru SITA o tom informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová. Podľa polície 52-ročný vodič zišiel z nezistených príčin z cesty, narazil do stromu a ostal zakliesnený v aute. „Po prevoze do nemocnice zraneniam podľahol,“ informovala Kredatusová.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom