Modelka Heidi Klum a spevák Seal povedali deťom, že skončili

Heidi Klum
Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 28. januára (WEBNOVINY) – Nemecká modelka Heidi Klum a britský spevák Seal svojim štyrom deťom vysvetlili, že ich životy sa po rozvode rodičov zmenia.

Hovoríme s nimi, snažíme sa im čo najzrozumiteľnejšie povedať, o čo ide. Vysvetľujeme im, že veci sa zmenia, ale bez zbytočných detailov,“ povedal spevák.

Najdôležitejšie je, aby cítili, že sú milované a uistiť sa, že chápu, že ich rodičia sa majú radi a že rozchod nemá s nimi nič spoločné,“ dodal. Podľa neho je dokonca možné, že s deťmi budú tráviť ešte viac času.

Hviezdny pár sa rozchádza po siedmich rokoch manželstva. „Počas nášho vzťahu sme sa navzájom veľmi rešpektovali a naďalej sa milujeme, no odcudzili sme sa,“ vyjadrila sa dvojica pre portál People.com.

Tridsaťosemročná Klum sa za o desať rokov staršieho Seala vydala 10. mája 2005 na pláži na ostrove Costa Careyes v Mexiku. Majú spolu tri spoločné deti – synov Henryho a Johana a dcéru Lou. Okrem toho vychovávajú aj Heidinu dcéru Leni z predchádzajúceho vzťahu s niekdajším magnátom Formuly 1 Flaviom Briatorem, ktorú si spevák adoptoval. Informácie pochádzajú z webovej stránky www.people.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Heidi KlumSeal