Motorkár Roman zaplatil za rýchlu jazdu životom

Motorkár
V stredu na poludnie sa medzi obcami Dolné Obdokovce a Pohranice v Nitrianskom okrese stala tragická dopravná nehoda, pri ktorej prišiel o život mladý motocyklista, 21-ročný Roman. Pri predchádzaní dvoch osobných áut motocyklista pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, dostal šmyk a zišiel z cesty. Po náraze do svahu priekopy skončil v poli. Jeho motorka sa vrátila späť na cestu a pokračovala v jazde. Mladého muža sa ani napriek okamžitému zásahu lekárov nepodarilo zachrániť a po prevoze do nemocnice zomrel. Prípadnú prí Foto: Foto: SITA/KRPZ Nitra

BRATISLAVA 12. júla (WEBNOVINY) – V stredu na poludnie sa medzi obcami Dolné Obdokovce a Pohranice v Nitrianskom okrese stala tragická dopravná nehoda, pri ktorej prišiel o život mladý motocyklista.

Ako pre agentúru SITA uviedla nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, 21-ročný Roman pri predchádzaní dvoch osobných áut pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, dostal šmyk a zišiel z cesty.

Po náraze do svahu priekopy skončil v poli. Jeho motorka sa vrátila späť na cestu a pokračovala v jazde. Mladého muža sa ani napriek okamžitému zásahu lekárov nepodarilo zachrániť a po prevoze do nemocnice zomrel.

Prípadnú prítomnosť alkoholu v krvi vodiča budú zisťovať pri pitve. Pri nehode vznikla škoda na majetku približne 2 500 eur.

Motorkár
Foto: Foto: SITA/KRPZ Nitra
Motorkár
Foto: SITA/KRPZ Nitra

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom