MS v hokeji 2018: Kompletný program a výsledky

APTOPIX Denmark Hockey Worlds
Foto: SITA/AP.
Prelink.jpg

MS v hokeji 2018 – program a výsledky

piatok 4. mája

A-skupina (Kodaň)

Rusko – Francúzsko 7:0 (3:0, 1:0, 3:0)
Švédsko – Bielorusko 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

B-skupina (Herning)

USA – Kanada 5:4 po sam. nájazdoch (1:2, 2:1, 1:1 – 0:0, 1:0)
Nemecko – Dánsko 2:3 po sam. nájazdoch (0:0, 1:2, 1:0 – 0:0, 0:1)

sobota 5. mája

A-skupina (Kodaň)

Švajčiarsko – Rakúsko 3:2 po predĺžení (1:0, 1:1, 0:1 – 1:0)
Francúzsko – Bielorusko 6:2 (2:1, 1:0, 3:1)
Česko – Slovensko 3:2 po predĺžení (0:1, 1:1, 1:0 – 1:0)

B-skupina (Herning)

Nórsko – Lotyšsko 2:3 po predĺžení (2:0, 0:1, 0:1 – 0:1)
Fínsko – Kórejská republika 8:1 (2:0, 3:1, 3:0)
Dánsko – USA 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

nedeľa 6. mája

A-skupina (Kodaň)

Rakúsko – Rusko 0:7 (0:3, 0:3, 0:1)
Švédsko – Česko 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
Slovensko – Švajčiarsko 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

B-skupina (Herning)

Kórejská republika – Kanada 0:10 (0:2, 0:6, 0:2)
Nemecko – Nórsko 4:5 po sam. nájazdoch (2:2, 1:1, 1:1 – 0:0, 0:1)
Lotyšsko – Fínsko 1:8 (0:3, 0:2, 1:3)

pondelok 7. mája

A-skupina (Kodaň)

Bielorusko – Rusko 0:6 (0:1, 0:3, 0:2)
Švédsko – Francúzsko 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

B-skupina (Herning)

USA – Nemecko 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Kanada – Dánsko 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)

utorok 8. mája

A-skupina (Kodaň)

Rakúsko – Slovensko 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Česko – Švajčiarsko 5:4 po sam. nájazdoch (1:1, 3:3, 0:0 – 0:0, 1:0)

B-skupina (Herning)

Kórejská republika – Lotyšsko 0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
Fínsko – Nórsko 7:0 (2:0, 4:0, 1:0)

streda 9. mája

A-skupina (Kodaň)

Švajčiarsko – Bielorusko 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
Švédsko – Rakúsko 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)

B-skupina (Herning)

Nemecko – Kórejská republika 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)
Fínsko – Dánsko 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

štvrtok 10. mája

A-skupina (Kodaň)

Slovensko – Francúzsko 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Česko – Rusko 4:3 po predĺžení (2:1, 1:2, 0:0 – 1:0)

B-skupina (Herning)

USA – Lotyšsko 3:2 po predĺžení (1:1, 1:1, 0:0 – 1:0)
Nórsko – Kanada 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)

piatok 11. mája

A-skupina (Kodaň)

Francúzsko – Rakúsko 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
Bielorusko – Česko 0:3 (0:3, 0:0, 0:0)

B-skupina (Herning)

Dánsko – Nórsko 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
USA – Kórejská republika 13:1 (4:1, 4:0, 5:0)

sobota 12. mája

A-skupina (Kodaň)

Slovensko – Švédsko 3:4 po predĺžení (1:2, 1:1, 1:0 – 0:1)
Rakúsko – Bielorusko 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
Rusko – Švajčiarsko 4:3 (0:0, 3:1, 1:2)

B-skupina (Herning)

Lotyšsko – Nemecko 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Dánsko – Kórejská republika 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Kanada – Fínsko 1:5 (1:3, 0:0, 0:2)

nedeľa 13. mája

A-skupina (Kodaň)

Francúzsko – Česko 0:6 (0:3, 0:2, 0:1)
Švajčiarsko – Švédsko 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)

B-skupina (Herning)

Nórsko – USA 3:9 (0:3, 1:4, 2:2)
Nemecko – Fínsko 3:2 po predĺžení (0:1, 2:0, 0:1 – 1:0)

pondelok 14. mája

A-skupina (Kodaň)

Rusko – Slovensko 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Česko – Rakúsko 4:3 (2:1, 1:0, 1:2)

B-skupina (Herning)

Kórejská republika – Nórsko 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Kanada – Lotyšsko 2:1 po predĺžení (1:0, 0:0, 0:1 – 1:0)

utorok 15. mája

A-skupina (Kodaň)

Švajčiarsko – Francúzsko 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
Bielorusko – Slovensko 4:7 (0:2, 2:0, 2:5)
Rusko – Švédsko 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

B-skupina (Herning)

Fínsko – USA 6:2 (2:0, 1:0, 3:2)
Kanada – Nemecko 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Lotyšsko – Dánsko 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

streda 16. mája

voľný deň

štvrtok 17. mája

štvrťfinále (Kodaň)

Rusko – Kanada

Švédsko – Lotyšsko

štvrťfinále (Herning)

USA – Česko

Fínsko – Švajčiarsko

piatok 18. mája

voľný deň

sobota 19. mája

semifinále (Kodaň)

Švédsko – USA

Kanada – Švajčiarsko

nedeľa 20. mája

o 3. miesto (Kodaň)

USA – Kanada

finále (Kodaň)

Švédsko – Švajčiarsko

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Slovenská hokejová reprezentácia