Muž kradol v bratislavskom byte, polícia po ňom stále pátra

Polícia
Neznámy muž, ktorý je podozrivý z prečinu neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty. Doposiaľ neznámy páchateľ v presne nezistenom čase v noci z 24. na 25. júla 2013 odcudzil počas spánku poškodenému z bytu na Belehradskej ulici v Bratislave peňaženku s platobnou kartou, s ktorou v ten istý deň zaplatil nákup v objekte predajne na Škultétyho ulici. Podozrivý muž je vo veku 25 až 30 rokov, na krátko ostrihaný, štíhlej postavy, tmavšej pleti, oblečenú mal kockovanú košeľu s krátk Foto: SITA/KRPZ Bratislava

BRATISLAVA 2. septembra (WEBNOVINY) – Polícia pátra po neznámom páchateľovi a žiada verejnosť o pomoc pri zistení totožnosti osoby, ktorá je podozrivá z prečinu neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty. Agentúru SITA o tom informoval hovorca bratislavských policajtov Michal Szeiff.

Doposiaľ neznámy páchateľ v čase od 23:30 24. júla do 6:30 nasledujúceho dňa v Bratislave nezisteným spôsobom vošiel cez otvorené okno do prízemného bytu na Belehradskej ulici v Bratislave.

Počas spánku vzal poškodenému osobné veci, peňaženku s dokladmi a platobnou kartou. S kartou potom 25. júla zaplatil nákup v predajni na Škultétyho ulici v Bratislave v hodnote 20 eur. Poškodenému vznikla škoda 1 350 eur.

Muž má podľa polície 25 až 30 rokov, je nakrátko ostrihaný, štíhlej postavy, tmavšej pleti. Oblečenú mal kockovanú košeľu s krátkym rukávom a tmavé nohavice.

Polícia
Foto: SITA/KRPZ Bratislava

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom