Muž si v práci zdriemol, kolegovia z neho urobili hviezdu

Muž si v práci zdriemol, kolegovia z neho urobili hviezdu
Foto: www.theladbible.com

REYKJAVÍK 15. júna (WEBNOVINY) – Mladý zamestnanec na Islande využil pár minút na to, aby si oddýchol na pohovke. Keď sa zobudil, zistil, že jeho tvár poznajú ľudia na celom svete.

Muž si v práci zdriemol, kolegovia z neho urobili hviezdu
Foto: www.theladbible.com

Haukur Vidar Alfredsson sa nepridal ku kolegom, keď nedávno išli na obednú prestávku. Keď sa vrátili, našli ho spokojne spať na pohovke. Kolektív, ktorý je za každú zábavu, neváhal, kolegu odfotografoval a pustil sa do výzvy o najvtipnejšiu úpravu vo Photoshope.

„Fotografia vznikla počas obeda. Kolegovia sa išli najesť von, zatiaľ čo ja som sa rozhodol si pospať. Bol som dlho do noci hore, pretože som pozeral play-off NBA, ktoré začalo o jednej ráno a skončilo o štvrtej. Už o deviatej som však musel byť v kancelárii,“ uviedol Alfredsson, ktorý spal len niečo vyše troch hodín.

„Často si v kancelárii takto zo seba strieľame, ale tentokrát sme sa rozhodli fotky zverejniť aj na našej sociálnej sieti. Do niekoľkých hodín sa mi zaplnila emailová schránka správami od ľudí z celého sveta, kontaktovali ma dokonca aj z rádia a televízie, aby som prišiel ako hosť,“ vysvetlil rodák z Islandu, ktorý sa na pár minút zmenil na Snehulienku, Gulivera či Šípkovú Ruženku.

„Je to vtipné – vždy som si myslel, že ak sa niekto stane slávnym, je to pre to, že niečo urobil. Ja som sa stal slávnym, lebo som si zdriemol. Bol to ten najjednoduchší úspech v celom mojom živote,“ dodal Alfredsson.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom