Muž slovne napadol Ivanku Trumpovú, vykázali ho z lietadla

Ivanka Trump
Ivanka Trumpová sa snažila slovný útok nevšímať a rozptýliť svoje deti s pastelkami. Foto: reprofoto YouTube/TMZ

WASHINGTON/NEW YORK 23. decembra (WebNoviny.sk) – Dvaja muži museli vo štvrtok krátko pred štartom z New Yorku opustiť lietadlo spoločnosti JetBlue smerujúce na Floridu.

Stalo sa tak po tom, ako jeden z nich verbálne zaútočil na Ivanku Trumpovú, najstaršiu dcéru novozvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa, ktorá sedela v lietadle aj so svojimi troma deťmi a manželom Jaredom Kushnerom. „Váš otec ničí našu krajinu,“ povedal podľa stránky tmz.com smerom k Trumpovej muž, identifikovaný ako Dan Goldstein, držiac v náručí svoje dieťa. „Prečo je na palube tohto letu? Mala by ísť súkromným letom,“ dodal.

Fotografia

Personál JetBlue následne vyzval Goldsteina a jeho partnera, newyorského právnika Matthewa Lasnera, aby opustili lietadlo. Goldstein pri vystupovaní zakričal: „Vyhadzujete ma, lebo som vyjadril svoj názor?“

Spoločnosť JetBlue neskôr vydala vyhlásenie, v ktorom uviedla, že rozhodnutie o vykázaní cestujúceho z lietadla sa neprijíma ľahko, ale ak hrozí, že by situácia mohla po štarte eskalovať, musí sa k nemu pristúpiť.

Samotná Trumpová sa podľa tmz.com snažila slovný útok nevšímať a rozptýliť svoje deti s pastelkami. Tridsaťpäťročná Ivanka Trumpová zohrala dôležitú úlohu vo volebnej kampani svojho otca. Očakáva sa, že sa bude po jeho boku objavovať aj v Bielom dome.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Donald TrumpIvanka TrumpIvanka Trumpová