Na albume hudobníka Will.i.am sa objaví aj Justin Bieber

Will.i.am
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 27. augusta (WEBNOVINY) – Americký hudobník a rapper Will.i.am predstavil tracklist svojho štvrtého sólového albumu s názvom #willpower, ktorý vyjde 15. októbra. Nahrávka bude v základnej verzii obsahovať 16 skladieb, na deluxe edícii budú ďalšie štyri bonusy.

Jedným z nich je aj prvý singel albumu T.H.E (The Hardest Ever), v ktorom hosťujú Jennifer Lopez a Mick Jagger. Ďalšími hosťami, ktorých si člen skupiny The Black Eyed Peas pozval, sú Justin Bieber, Rihanna, Britney Spears, Chris Brown, David Guetta, Nicole Scherzinger, Ne-Yo, Cheryl, Redfoo z LMFAO a Eva Simons.

Naopak ostatní členovia The Black Eyed Peas sa na albume neobjavia. Okrem T.H.E (The Hardest Ever) už Will.i.am z novinky predstavil aj skladbu This Is Love, tretím singlom bude pieseň Reach For The Stars.

Tridsaťsedemročný rapper, spevák, producent a hudobník Will.i.am, vlastným menom William James Adams Jr., sa preslávil pôsobením v spomínanej formácii The Black Eyed Peas, s ktorou vydal šesť albumov. Preraziť sa im podarilo v roku 2003 hitom Where Is The Love? z tretieho albumu Elephunk.

Medzi ich ďalšie hity patria skladby Shut Up, My Humps, Hey Mama, Don’t Lie, Don’t Phunk With My Heart, Pump It, I Gotta Feeling, The Time (Dirty Bit), Meet Me Halfway či Just Can’t Get Enough. Skupina má momentálne prestávku, pričom posledný raz vystúpila 23. novembra 2011 v rámci svojej The Beginning Tour.

Will.i.am debutoval ako sólový interpret v roku 2001 albumom Lost Change, po ktorom nasledovali nahrávky Must B 21 (2003) a Songs About Girls (2007).

Video: Will.i.am – This Is Love ft. Eva Simons

Tracklist albumu Will.i.am – #willpower:

01. Drop That (B.E.A.T.)

02. This Is Love f. Eva Simons

03. Fresh Shit

04. Run It Back f. Rihanna

05. Club’s On Fire (Don’t Put It Out)

06. Fuckin’ With Me?

07. Sexy Sexy f. Britney Spears

08. Make It Last f. David Guetta

09. One Of Those Nights f. Chris Brown

10. Reach For The Stars

11. Party Like An Animal f. Redfoo & Eva Simons

12. Mona Lisa Smile f. Nicole Scherzinger

13. Willpower

14. Love Maker f. Ne-Yo

15. Flyin’ Feat. Justin Bieber

16. All At Once

Bonusové skladby deluxe edície:

17. T.H.E (The Hardest Ever) f. Jennifer Lopez & Mick Jagger

18. Great Times

19. It f. Cheryl

20. Dirty Beat

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Britney SpearsChris BrownDavid GuettaJennifer LopezJustin BieberMick JaggerNicole ScherzingerRihannaWill.i.am