Na BA a BS City Beats vystúpi aj Lulu James

Lulu James
Britská soulová speváčka Lulu James vystúpi na festivaloch BA a BS City Beat. Foto: www.frostmagazine.com

BRATISLAVA 19. marca (WEBNOVINY) – Na festivaloch BA a BS City Beats vystúpi aj britská soulová speváčka Lulu James.

Rodáčka z Tanzánie sa predstaví 20. júna v amfiteátri v Banskej Štiavnici a o deň neskôr v Bratislave, kde sa však predvedie na oficiálnej after párty v klube Loft!.

„My sme ju objavili na Eurosonicu v Holandsku, kde patrila medzi to najzaujímavejšie, čo showcase ponúkol. Keďže chceme na Slovensko pravidelne voziť nové atraktívne mená, neváhali sme a ihneď sme ju oslovili,“ uviedol Ján Papač z organizačného tímu festivalov City Beats.

Lulu James – Sweetest Thing

https://www.youtube.com/watch?v=Nvc4YNP3bkQ

Obe podujatia sa budú konať 20. a 21. júna. V Bratislave na Pláži pod Ufom vystúpia britský spevák John Newman, brightonský hudobník Fink, berlínska formácia Jazzanova s americkým spevákom Paulom Randolphom, pričom v Banskej Štiavnici sa miesto 23-ročného Newmana predstavia Richard Müller a Dan Bárta.

V tvorbe Lulu James, ktorá v šiestich rokoch začala bývať v Newcastli, je možné počuť aj prvky ambientu či dubstepu. V novembri 2012 vydala EP nahrávku Be Safe / Stuck, v apríli 2013 zas EP Closer. Na konte má tiež single ako Rope Mirage či Step by Step. V súčasnosti pripravuje debutový album.

Informácie pochádzajú od PR manažéra festivalov Jána Papača a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Dan BártaRichard Müller