Na Bali zavraždili mladú Slovenku, polícia už zadržala podozrivého

krv, nôž, útok
Foto: ilustračné, Getty Images.
  • aktualizované 2. januára 14:28

Na Bali zavraždili mladú Slovenku. Ako prvý o tom informoval spravodajský portál Aktuality.sk s tým, že ženu mali nájsť s bodnými ranami na krku. Polícia už zadržala aj podozrivého. Ako ďalej portál priblížil, indonézsky web Kompas.com priniesol dnes správu o vražde mladej Slovensky Adriany S. Tá mala byť zavraždená v dome, ktorý si prenajímala v meste Denpasar na Bali.

Ženu mal v kaluži krvi nájsť v kuchyni jej kolega z práce. Polícia zadržala podozrivého Indonézana, ktorý sa s ňou poznal a v minulosti sa mali pohádať. Motív podľa polície ešte nie je jasný. Polícia pokračuje vo vyšetrovaní výsluchmi, ako aj zaisťovaním miesta činu.

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (MZVEZ SR) Ivan Korčok (nom. SaS) v stredu popoludní úmrtie Slovenky potvrdil. Ako ďalej dodal, SR koná v súčinnosti s rodinou a „urobíme všetko, čo sa urobiť dá. „Viac s ohľadom na ochranu osobných údajov a predovšetkým s ohľadom na rodinu v tejto chvíli povedať nemôžem,“ uzavrel šéf slovenskej diplomacie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom