Na českom JamRock vystúpi speváčka Gabriella Cilmi

Gabriella Cilmi
Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 1. marca (WEBNOVINY) – Ponuku festivalov, na ktorých môžu návštevníci popri českých a slovenských interpretoch vidieť aj zahraničné hviezdy, rozšíri tento rok hudobné podujatie JamRock (3. – 5. júna 2010) v českom Žamberku. Na jeho 3. ročníku sa totiž ukáže austrálska soul-popová speváčka Gabriella Cilmi, ktorá sa preslávila hitom Sweet About Me pochádzajúcim z jej debutového albumu Lessons to be Learned (2008). Osemnásťročná speváčka naň nadviaže druhou štúdiovkou s názvom Ten, ktorá vychádza 22. marca.

Na treťom ročníku festivalu JamRock budú môcť návštevníci vidieť a počuť aj vystúpenie mexickej formácie Panteón Rococó reprezentujúcej žáner ska či švédskych metalistov Grave. Slovenské farby bude v Žamberku reprezentovať nitrianska rocková kapela Horkýže Slíže a českú scénu Kryštof, Tři sestry, Mig 21, Sto zvířat, Krucipüsk, Visací Zámek, Fast Food Orchestra, Michal Hrůza alebo Anna K.

Vstupenka na festival stojí do konca marca 330 českých korún (približne 12,70 eur). Od apríla bude lístok stáť 380 českých korún (približne 14,60 eur).

SITA

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Michal Hrůza